Vilniuje šalia mokyklų įrengiamos 18 nemokamų čiuožyklų

Anonimusas
+ 4 - 0
Автор: SputnikNews.lt
Источник: http://sputniknews.lt/society/20180117/4877911/vilniuje-sali...
7536-01-22 (2018 г.), читали 1244
2

Mergaitė su pačiūžomis, archyvinė nuotrauka
Mergaitė su pačiūžomis, archyvinė nuotrauka

Čiuožyklos jau įrengtos ir lankytojų laukia prie Žirmūnų gimnazijos, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos, Fabijoniškių mokyklos ir "Taikos" progimnazijos, kitos jau baigiamos įrengti

VILNIUS, sausio 17 — Sputnik. Sostinės savivaldybė pasirūpino, kad šiemet prie mokyklų būtų įrengta beveik dvigubai daugiau atvirų nemokamų čiuožyklų nei pernai —  18, praneša savivaldybės spaudos tarnyba.

Pernai itin gausiai vilniečių lankytas čiuožyklas šįmet savivaldybei padedant įsirengs pačios mokyklų bendruomenės.

Čiuožyklos jau įrengtos ir lankytojų laukia prie Žirmūnų gimnazijos, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos,  Fabijoniškių mokyklos ir "Taikos" progimnazijos. 

Šiemet mokyklos raginamos įsirengti čiuožyklas pačios — talkinant mokytojams, mokiniams ar jų tėveliams. Žinoma, mokykloms čiuožyklas įsirengti padeda "Vilniaus vandenys". Mokyklų vadovams buvo parengtos rekomendacijos,  kaip teisingai įrengti čiuožyklą. Pernai tokių nemokamų čiuožyklų po atviru dangumi buvo 11. Už iniciatyvumą keletas mokyklų  buvo apdovanotos specialiais prizais — vertingais dovanų čekiais  įsigyti sporto inventoriaus.

reklama

Šiemet nemokamos atviros čiuožyklos įrenginėjamos prie beveik 20 sostinės mokyklų — Žirmūnų gimnazijos, Fabijoniškių mokyklos, Gerosios Vilties progimnazijos, Jono Pauliaus II gimnazijos, Grigiškių gimnazijos, "Minties" gimnazijos, Taikos progimnazijos, Pranciškaus Skorinos gimnazijos, Baltupių progimnazijos, Naujamiesčio mokyklos, Sofijos Kovalevskajos progimnazijos, Salininkų gimnazijos, Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos, Barboros Radvilaitės progimnazijos, "Spindulio" progimnazijos, Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos, VGTU inžinerijos licėjaus, Trakų Vokės gimnazijos.

Atviros čiuožyklos VilniujeAtviros čiuožyklos Vilniuje

Čiuožyklos veiks tol, kol leis oro sąlygos. Visos čiuožyklos nemokamos, tačiau reikia atsinešti savo pačiūžas.

Ledo ritulio akademijos Vilniaus "Hockey Punks" treneriai mielai sutiko pravesti 1-2 klasių moksleiviams nemokamas pamokėlės jau įrengtose mokyklų ledo čiuožyklose. Moksleivius mokys žinomi treneriai Šarūnas Kuliešius ir Mindaugas Kieras, kurie žada atvažiuoti į mokyklas netgi su inventoriumi. Pirmokai ir antrokai turės galimybę sudalyvauti kitokioje kūno kultūros pamokoje — pačiuožinėti ir pabendrauti su tikrais šios sporto šakos profesionalais.

Čiuožyklos prie sostinės mokyklų jau baigiamos įrengti, jose liejamas ledas, tad lankytojus su savo pačiūžomis pasidžiaugti žiemos malonumais pakvies jau visai netrukus. Skaičiuojama, kad vienai čiuožyklai įrengti prireiks apie 20-30 kubinių metrų vandens (palyginimui, tiek vandens prireiktų pripildyti apie 1 500 standartinių vonių).

Geriausiai čiuožyklas įsirengusių mokyklų laukia staigmena — sostinės savivaldybė mokyklų bendruomenes pakvies į koncertą menų fabrike "Loftas". 

Nuo šio šeštadienio čiuožykla  veikia ir vilniečių pamėgtame Vingio parke.  Už estrados įrengta čiuožykla veikia darbo dienomis nuo 12:00 iki 21:00, savaitgaliais ir švenčių dienomis — nuo 10:00 iki 21:00.  Čiuožyklos nuomos kaina — 4 eurai už 1 valandą, čiuožiant savomis pačiūžomis — 3 eurai už 1 valandą. Šią šiuožyklą parke įrengė Vilniaus ekstremalių sporto šakų klubas "Arena". Sužvarbę čiuožėjai netoliese gali įsigyti karštos kavos ar arbatos.


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
4   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 2

2. Anonimas 1 0
2018-01-23 07:05:31

kiek limonų kainavo?

1. Laurynas 3 0
2018-01-22 23:24:41

Kas juokingiausia - kad pačiame mieste nėra NĖ VIENOS NEMOKAMOS čiuožyklos.
Skirtingai nuo kokio nors užengto ir skurstančio Minsko, kuriame įrengtos nemokamos čiuožyklos - 5-ios viešose erdvėse, 109-ios prie  mokyklų ir 22 ledo ritulio aikštelės.

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают