Maidanas maidaunų irštvoje: Lvovas atsisako paklusti Kijevui

Jonas Kovalskis
+ 16 - 0
Автор: Jonas Kovalskis
Источник: http://ldiena.lt...
7535-09-13 (2017 г.), читали 1176
1

Žmogus be pilietybės, be paso, žinomas kaklaraiščių valgytojas, ieškomas Gruzijos teisėsaugos nusikaltėlis, buvęs Gruzijos prezidentas, buvęs Odesos gubernatorius, buvęs Ukrainos chuntos vado patarėjas, CŽV agentas mišiko Saakašvilis (Lietuvos prezidentės ordininkas) šiandien be Ukrainos chuntos leidimo kirto Lenkijos-Ukrainos sieną ir nelegaliai atvyko traukiniu į Ukrainą, Lvovo miestą. Lvovo miesto banderlogai pareiškė, kad Kijevo valdžia yra korumpuota, neteisėta, todėl Lvovas atsisako paklusti Kijevui.

Maidanas maidaunų irštvoje. Naująjį maištininką suskubo pasveikinti buvusi kalinė, požemiuose bado iškankinta žinoma politinė veikėja ir dar garsesnė aferistė Julija Timošenko, kuri šiam vizavi pasidabino savo galvą kasa. Ukrainoje plačiai yra žinomas liaudies prietaras - jeigu Julka ukrainizuojasi ir ant galvos užsideda "karavajų" ( į pyragą panaši šukuosena), reikia apsirūpinti popcornu ir laukti reginių. Buvęs baudėjų bataljono "Aidar" vadas Semenčenko, išgarsėjęs tuo, kad ne kartą buvo su savo baudėjais patekęs į Donbaso laisvės kovotojų apsuptį, taip vadinamus "katilus", taip pat atvyko paremti Mišiko-apsišaukėlio. Kaip semenčenko informavo, jis su savo baudėjais yra Kijevo spectarnybų apsuptyje. Jis sugebėjo patekti į "katilą" net Lvove!!!

reklama

Įvykiai banderštate Ukraina vystosi sparčiai ir kvepia nauju maidanu. Abu nusikaltėliai - ir Porošenko, ir Mišiko, - yra Lietuvos parsidavusio "elyto" - Grybauskaitės, landzbergio, konservatorių, liberalų, socdemų, fašistų, nacistų, nacionalistų, - draugai, todėl "elytas" dabar turės apsispręsti, kurį remti. Panašu, D. Grybauskaitė Vašingtone gaus naujas instrukcijas - nuleisti į unitazą porošenko ir paskelbti valkatą gruziną saakašvilį grynakrauju ukrainiečiu-genetiniu banderlogu. 

O kol kas, sprendžiant pagal fotografijas, susidaro įspūdis, kad jie ten vienas kitą į .... .....


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
16   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. Anonimas 0 0
2017-09-13 18:20:11

Ukraina yra reikalinga tam, kad visų kitų šalių nevykėliai nesijaustų vieninteliais lochais pasaulyje.

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают