Naujametinė girto brito nuotrauka tapo "art-memu" - Vakarų kultūra kaip visada nepralenkiama

Anonimusas
+ 19 - 2
Автор: LDiena.lt
Источник: https://tjournal.ru/c/20205-novogodnii-snimok-pyanogo-britan...
7534-01-03 (2016 г.), читали 2971
0

Naujųjų metų išvakarėse fotografas Džoelis Gudmanas (Joel Goodman) padarė kelias nuotraukas "Mančester yvning niūs" leidiniui. Viena iš jų sulaukė ypatingai daug dėmesio internete. Šioje nuotraukoje policija sulaiko vieną žmogų, o dar vienas guli paslikas vidury gatvės su alaus buteliu rankoje.

В канун Нового года фотограф Джоэл Гудман (Joel Goodman) сделал для издания Manchester Evening News несколько репортажных фотографий, одна из которых привлекла особенно много внимания в интернете. На этом снимке полиция задерживает одного человека, а второй лежит на асфальте неподалёку с бутылкой пива в руке.

reklama

Socialiniuose tinkluose fotografija buvo pripažinta "šiuolaikinio meno kūriniu", joje tuoj pat buvo atrastos aukso pjūvio proporcijos ir pradėtos publikuoti parodijos, kuriose nuotrauka interpretuota garsių tapybos darbų kontekste:


@josejacas


@kapowaz


@mjlovatt_LFC


@NOTLR

reklama


@realfatapollo


@hughesroland


@DeepForger

Kadro autorius Džoelis Gudmanas internetiniam leidiniui "BuzzFeed" prisipažino, kad jo nuotraukos palyginimas su Atgimimo epochos paveikslais labai glosto savimeilę.

Runeto komentatoriai gi kaip visada, nusprendė, kad be rusų čia nebuvo apsieita ir paskelbė, kad nuotraukos herojus įtartinai primena Sergejų Dorenką. Jis pats ne tik patvirtino kad būtent taip ir yra, bet palyginimui pavaizdavo girtą britą ant savo buto grindų:


90% Плюс 90% Plus
10% Минус 10% Minus
19   2
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают