Konservatoriui V. Landsbergiui nemalonumai nuo jo paties kadais įskųsto klasės draugo

Ekspertai.eu
+ 15 - 0
Автор: Ekspertai.eu
Источник: http://www.ekspertai.eu/konservatoriui-vlandsbergiui-nemalon...
7535-11-08 (2017 г.), читали 1440
1

screen-shot-2017-11-08-at-09-05-16.png
Konservatorius V. Landsbergis. Nuotr. facebook.com

Pavadinęs rašytoją Rūtą Vanagaitę „Dušanskiene“, t. y., partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą nukankinusio sovietų saugumo karininko Nachmano Dušanskio žmona, Vytautas Landsbergis pasiekė visai priešingo rezultato, skelbia portalas lrytas.lt.

Su „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Patriotai“ susisiekęs Nepriklausomybės Akto signataras Aloyzas Sakalas pareiškė liudysiąs, jog matė dokumentą, neva siejantį N. Dušanskį su V. Landsbergiu.

„Man parodė N.Dušanskio raportą, kur mano klasės draugas V. L. įvardijo mane kaip antitarybiškai nusiteikusį, ir aš buvau suimtas bei nuteistas“, – žurnalistams sakė A. Sakalas.

Jis taip pat pareiškė turįs liudininką, žinantį, kuris atkurtosios nepriklausomos Lietuvos politikas po 1990 m. kovo 11-osios leido aukštiems KGB karininkams, dalyvavusiems Lietuvos partizanų ir politinių kalinių kankinimuose ir žudynėse, ramiai išparduoti turtą ir pabėgti iš Lietuvos, skelbiama publikacijoje „Vytautas Landsbergis sulaukė negailestingo Aloyzo Sakalo kirčio“.


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
15   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. vladas lukosevicius 4 0
2017-11-10 13:36:01

LANSBERGIS   ŠLYGŠTUS  KARINIS  NUSIKALTĖLIS .

Ar žinote , kad kviesdamas žmones ginti Aukščiausios tarybos , Spaudos rūmų ir TV bokšto Lansbergis padarė karinį nusikaltimą už kurį numatomas karinio tribunolo teismas .

 

1949 M. RUGPJŪČIO 12 D. ŽENEVOS KONVENCIJA DĖL CIVILIŲ APSAUGOS KARO METU .

I SKYRIUS

BENDROSIOS KONFLIKTO ŠALIŲ TERITORIJŲ IR OKUPUOTŲ TERITORIJŲ NUOSTATOS

 

28 STRAIPSNIS

II. Pavojaus zonos

 

Konvencijos saugomo asmens buvimas tam tikrame punkte ar rajone negali būti panaudotas šių vietų apsaugai nuo karinių operacijų.

 

29 STRAIPSNIS

III. Atsakomybė

 

Konflikto šalis yra atsakinga už savo įgaliotinių elgesį su jos valioje esančiais šios Konvencijos saugomais asmenimis; tačiau tai neatleidžia minėtų įgaliotinių nuo asmeninės atsakomybės.

 

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Друзья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают