Laiškas mokslo pievų arba tiesiog, pievų, apsirūkiusiems “mokslininkams”

Anonimusas
+ 0 - 0
Автор: Kristina Sulikienė
Источник: https://visuomenedotcom.wordpress.com/2015/01/16/laiskas-mok...
7533-01-17 (2015 г.), читали 2939
0

 

Picture 1350
Nuotr. Galėjo pasivadinti projektas ne pieva, o pelke, tada būtų labiau suprantama, kad ne tik apsirūkę, bet ir apsikvėpavę gailių rašė savo išvadas.

Smagu, kad jūs radę rėmėjus – Philip Morris Lietuva. Tikimės, jog jie jus remia natūra: kaip ir visuose prostitutiniuose bizniuose: aš tau, tu man.

Keisčiausia, jog į savo tinklalapių ir dienoraščių tyrimą įtraukėte ir du rimtus laikraščius – “Laisvą laikraštį” ir “Karštą komentarą”.

Labai smagu, jog išsidavėte, jog tyrimą atlikote Valstybės saugumo departamento ir konservatorių partijos užsakymu. Nes jiems didžiausi galvos skausmai visada (dar be atominio supuvusio reaktoriaus) buvo du:

  • žemės pardavinėjimas užsieniečiams – konkrečiai, šiukšlėms deginti, kosmodromams, kariniams daliniams, bazėms statyti,
  • ir skalūninių dujų, dėl kurių Shevron pasitraukė iš Lietuvos, gavyba.

Taigi, mokslas niekada negali tarnauti politikai.

Jūsų net skirstymas – “radikaliai kritikuoja politinę valdžią” kvailas. Nes mūsų bloge kritikuojami Lietuvos kariuomenės trūkumai. Dažniausai tema. O kariuomenė nėra politinė valdžia. Tai statutinė organizacija.

Dar labai kritikuojamas vaikų pardavinėjimo biznis. Tai vaiko teisių apsaugos tarnyba, ji nėra politinė valdžia. Dar kritikuojame patvorinius, kurie irgi nėra politinė valdžia. Kritikuojame tuos pačius kaip tiesos.lt, kuriuos jūs įtraukėte į savo keistą sąrašą.

Tiesos.lt yra grynai politinės valdžios senbuvių, konservatorių dinozaurų tinklalapis, kuris per Ukrainos karą jį palaiko, ir spausdina Valiušaičio ir Narkevičienės nuotykius Kijeve.

Jeigu parėmė cigarečių firma, rūkyti reikia labai atsargiai, nes rūkymas siaurina galvos kraujagysles, dėl to lėtėja mąstymas, mąžta intelektinės galios, ir sutrinka mąstymas. Sutrikusio mąstymo pasimetę pievų gyventojai tad ir matyti iš darbo, kuris labai iš tolo tegali save vadinti “moksliniu”. Nes jame nėra nei uždavinių, nei pristatyta laikmetis, geografija, galų gale, tikslai ir uždaviniai.

Kai aptariama sklaida, nesuvokiama, kaip laisvaslaikrastis.lt ar komentaras.lt gali turėti mažiau sklaidos negu ne laikraščiai? Kažkas su apsirūkiusiais netvarkoje. Beje, labai užkliūva tai, jog mokslininkais save vadinanti apsirūkiusi chebra kuria tinklą, bet ne jį nustato natūraliai egzistuojant.

Darbe nėra jokių išvadų, o įvadas pradedamas nuo …Ukrainos, nors tiriami Lietuvos tinklalapiai ir tinklaraščiai.

Kristina Sulikienė.
VDU mokslo darbuotoja, doktorantė


50% Плюс 50% Plus
50% Минус 50% Minus
0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Друзья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают