Įveiksime juos meile! - Žymus homoseksualizmo plėtros aktyvistas moko lietuvius, kaip kovoti su okupantais be smurto ir prievartos

Blogeris Zeppelinusas
+ 1 - 0
Автор: Raimondas Navickas
Источник: https://www.facebook.com/blogeris.zeppelinus/posts/802659893...
7533-03-15 (2015 г.), читали 5795
0

Kol ponaitis Artūras Rudomanskis postringavo apie jo interesų grupei aktualias temas - homoseksualizmo plėtrą, vienalytes santuokas, berniukų įvaikinimą, transvestizmo išbraukimą iš ligų sąrašo ir kitokią homofobiją bei diskriminaciją - buvo ne taip juokinga.

Kuomet projektų lėšų įsisavintojai ir grantų valgytojai prabyla apie realias problemas, apie kurias neturi nei menkiausio supratimo - efektas gaunasi daugiau, negu komiškas.


LDiena.lt: linksmojo absurdeskos žanro virtuozas pederastas iškrypėlis Artūras Rudomanskis,
Lietuvos Socialdemokratų partijos narys

Neįmanoma nenusikvatojus bent du-tris kartus skaityti to teksto, kuriame ponaitis Artūras bando pritaikyti savo gyvenimišką patirtį rezgant intrigas gėjų bendruomenės užkulisiuose, rašant projektus užsienio fondams ir įsisavinant jų skirtus grantus homoseksualizmo plėtrai .... krašto gynybos nuo galimos okupacijos problemoms.

reklama

Kelios citatos, kurių nekomentuoju - jos kalba pačios už save:

"...tikrasis patriotizmas glūdi demokratinėse gynybos priemonėse, o ne tokiose, kurios didina ugnies galią ir grėsmę.

...nelogiška, ir nedemokratiška prievarta nustatyti, kas privalo, o kas ne ginti šalį užpuolimo atveju, ir ant tokių pamatų statyti reikšmingą dalį mūsų šalies gynybos.

Karinės struktūros, į kurias pašaukiami jaunuoliai, ir veiklos metodai, kuriais yra organizuojama karinės gynybos sistema, yra giliai patriarchališki: propaguojama smurto kultūra, absoliutus besąlygiškas ir nesąmoningas paklusimas aukštesniųjų pagal rangą įsakymams, ribojama žmonių pasirinkimo laisvė.

Mūsų galia slypi pilietinėje, o ne karinėje gynyboje. Daugiau atsakomybės už šalies gynybą perdavus patiems žmonėms, piliečiai būtų paskatinti pripažinti demokratinės visuomenės gyvenimo normas ir svarstyti, kaip jas tobulinti, kodėl svarbu ginti demokratinės santvarkos idealus.

reklama

Turime žinoti, kokie yra nesmurtinės gynybos metodai, mokytis, kaip padidinti priešo sulaikymo ir perkalbėjimo poveikį, treniruoti piliečių elgseną, kad nebūtų sumaišties, baimės ir netikrumo jausmo.

Be to, reikėtų steigti nesmurtinės gynybos specialistų organizacijas, jų padalinius ir padėti jiems vykdyti veiklą.

Nesmurtinės gynybos politikos plėtros įgyvendinimas atskleistų ir kitas spręstinas politines problemas šalyje – ....per mažą dėmesį, kuris skiriamas pilietinei visuomenei, nevyriausybinėms organizacijoms ir bendruomenėms, žmogaus teisių ir tarpkultūrinių kompetencijų ugdymui, lyčių lygybei ir pan.

Pozicija, kad galia kyla tik iš smurto ir kad saugūs yra tik tie, kurie smurtauja, yra viena iš kultūrinių tapatybių, kurios būdingos Rusijai ir jos įtakos sferoms. Turime išsivaduoti iš jos.

Įvertinus aplinkybes nereikėtų pritarti šauktinių politikai, kai ketinama dalį pasirinktų jaunų žmonių potencialiai paversti „patrankų mėsa“, nes, kaip teigė galios strategijų tyrinėtojas, socialinių mokslų profesorius Brianas Martinas konferencijoje Sidnėjuje – „Militaristinės sistemos su jų hierarchija, komandomis ir ribotumu labiausiai atitinka autoritarines politines ir ekonomines sistemas."

Che-che, nejučiomis pacitavau beveik pusę straipsnio. Tiesiog tas tekstas - tikras perlų rinkinys.

Tokio rimtu veidu dėstomo kvailysčių ir nusišnekėjimų rinkinio seniai nebuvau regėjęs. Ką gi, sprendžiant iš to, kad ponaitis A.Rudomanskis aktyviai siekia karjeros vienoje iš rimtų Seimo partijų, galime sulaukti dienos, kai jis atsisės į Krašto apsaugos ministro postą.

Tuomet ir įgyvendins visus tuos svaičiojimus apie pasipriešinimą okupantams meile ir tolerancija, kuriuos taip naiviai surašė žmonių pajuokai. O Basanavičiaus projektą "Laisva ir Nepriklausoma Lietuva" bus galima uždaryti.


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
1   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают