Ketvirtadieniui. Linksmoji šalis ŠVEICARIJA arba ką simbolizuoja nekalta ramunėlė

Anonimusas
+ 12 - 1
Автор: Milda Matulaitytė-Feldhausen
Источник: https://www.facebook.com/milda.feldhausen...
7536-02-22 (2018 г.), читали 1435
2

Kaip danguje, taip ir ant žemės - turbūt taip geriausiai būtų galima apibūdinti šį tekstą, skirtą jums pasilinksminti.

Šveicariją mes visi žinome kaip TĄ šalį: sunkiai grožiu, stabilumu, subtilumu, turtingumu pavejamą šalį. Pastaruoju metu, beje, pasižyminčią ir linksmumu. Na, gal ne tokiu linksmu linksmumu, bet vistiek. Šiek tiek svyruoja šveisterių žemelė po kojomis, atrieda atidunda vienas skandaliukas po kito. Šventoji šveicarų karvė - paštas (die POST) neatsilaikė, draudimo kompanijos spaudai tiekia skandalingos medžiagos tiek, kad, būdamas žurnalistu, tik dirbk ir norėk.

reklama

O dabar linksmoji dalis. Yra tokia statybų firma toj linksmoj šaly, Implenia vadinasi. Firma jauna (po susijungimo) darbuotojų daug, užsakymų daug, viskas auga ir žydi, neveltui ir firmos logotipas tokia rieboka ir didoka ramunėlė. Ką ten ramunėlė, ramunė visa.
Ir toj firmoj yra šefai, labai socialiai jautrūs ir atsakingi. Suprantantys, kad kai pačiam gera ir gerai, tai tuo gėriu reikia dalintis, padėt tiems, kuriems mažiau gerai.

Ir štai vienas šefas vieną dieną nusprendžia pasisamdyti naują sekretorę. 

“Dėstyk greičiau”,- jau girdžiu jus nekantriai burbant. Gerai, gerai, dėstau. Žodžiu, sekretorės pasamdyme nieko tokio ypatingo lyg ir nėra, gal tik vieta, kurioje tas susitarimas įvyko, šiek tiek neįprasta. Firmos šefas, besilinksmindamas viešnamyje ir bešniaukšdamas kokainą, savo pasilinksminimų draugei, samdomai nuodėmingajai deivei sugalvojo pasiūlyt sekretorės vietą savo firmoje. O tai kas čia tokio, sakysite jūs? Jautru, gražu, socialiai atsakinga. Aha, tikrai.

O toliau? Nea, ne Pretty Woman istorija. Tapusi sekretore, moteriškaitė sau pamanė: jei jau yra gerai, tai kodėl nepasidarius dar geriau? Kaip tarė, taip padarė. Per keletą metelių sekretorė tyliai ramiai firmos kasą palengvino ~1’200’000 frankų ir pripirko už tuos pinigus... kokaino!

Istorijos moralas? Ai, susigalvokite patys!

Linksmo ketvirtadienio jums!
Milda


92% Плюс 92% Plus
8% Минус 8% Minus
12   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 2

2. meilute 0 0
2018-02-23 21:59:54

Man tai patinka visokios baikos; linksmiau, mieliau...

1. Žydai 7 2
2018-02-22 22:48:03

Mes tą ir darome - linksminame gojus. Tika ar gojai antiek durni jog tuom tiki?

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают