Vakarietiškas rojus - kursas į susinaikinimą

Versijos.lt
+ 0 - 0
Автор: Versijos.lt
Источник: http://versijos.lt/vakarietiskas-rojus/...
7533-02-17 (2015 г.), читали 4108
0


Janas Broigelis, "Mirties triumfas", 1597 Flamandija.
Vakaroidinės civilizacijos kryptis į susinaikinimą buvo akivaizdi jau prieš kelis šimtmečius. Būtent ant šito degradacijos ir savidestrukcijos kulto pasirašė ir Lietuvos - LDK šūdelitis, mainais į galimybę valdyti laisvus žmones paverstus vergais

Savo laiku pakeliavau po Europą, pagyvenau šeimose ir žinau apie Vakarus ne iš nuogirdų. Visada mane stulbino tautiečiai, kurie su naiviu susižavėjimu žvelgia į Vakarus, tuo pačiu labai atsainiai numodami ranka į savo kultūrą. Kaip sakome, nemokame vertinti to, ką turime. Galbūt šis straipsnis šiek tiek prablaivys tokius žmones ir privers kitu kampu pasižiūrėti į tai, ką turime pas save.

Pragaro prieangis – tai ir yra tasai išgirtasis vakarietiškas rojus.

Neseniai mano draugas sugrįžo iš Vokietijos, jis važiavo ten su sūnumi. Jaunuolis kelias dienas stebėjo vokiečių gyvenimą, paskui pasiteiravo tėvo: „O pas juos normalu taip elgtis, ar mes tiesiog atsidūrėme netinkamu laiku netinkamoje vietoje?“

Nevardinsiu viso to, ką papasakojo draugas, esmė yra ta, kad buvoti Vokietijoje ir apskritai Europoje jam pasidarė nemalonu, o neretai ir atgrasu.

Kas atsitiko? Krizė taip paveikė Vakarus, kad rusai ėmė jaustis užsienyje nebe „homo sovietikus“, o didžios šalies piliečiais? O gal Vakarų vartotojiška visuomenė, suvartojusi viską, ką tik galima ir negalima buvo suvartoti, prarado sveikatą, sąžinę ir protą ir tai ėmė kristi į akis mūsų turistams?

Sena liaudies patarlė „su mylimuoju ir palapinėje rojus“, daugumoje šalių šiandien traktuojama taip: „Bus palapinė, bus ir mylimasis, o rojaus mums nereikia“. Beje, angliškame variante patarlė skamba gana nepadoriai: „Love in a cottage“, pažodžiui tai būtų meilė kotedže. Vakarietiški protai jau nebeapdoroja žodžio „palapinė“, o „rojus“ jiems – tai seksas, maistas ir išgėrimai, svarbu kad nieko šito nepritrūktų.

reklama

Kad pasijaustum didžios šalies piliečiu, reikia tiesiog mylėti savo tėvynę ir visai nebūtina lyginti savo šalį su kitomis. Užsienyje tikriausiai yra ko pasimokyti, tačiau prieš padarant sektinais pavyzdžiais vakarietiškus šablonus, naudinga būtų pasidomėti, kuo šiandien išties pavirto taip vadinama „civilizuota“ Europa.

VOKIETIJA

Hildenshaimo vyskupijoje Žemutinės Saksonijos žemėje nutarta „sumažinti bažnyčių tinklą“ 53 „vienetais“. Iš pradžių norėjo panaikinti 80 bažnyčių, bet persigalvojo. Apskritai Vokietijoje rengiamasi uždaryti dar ne vieną šimtą bažnyčių, ir ne tik katalikiškų, bet ir protestantiškų. Formali priežastis viena: tikinčiųjų skaičius mažėja spartuoliškais tempais.

Vokietijoje lytiniai iškrypimai tapo norma. Į homoseksualistus čia žvelgiama praktiškai kaip į normalius. Buvę Berlyno ir Hamburgo merai – atviri homoseksualistai.

Dauguma tėvų Vokietijoje pergyvena ne dėl to, kad jų vaikai, sulaukę 14-15 metų, jau užsiima seksu, o dėl to, kad jie dar nieko neišmano apie kontracepciją ir venerines ligas. Vokietijos mokyklose praktikuojamas seksualinis vaikų švietimas, kur homoseksualizmas pateikiamas drauge su normaliais seksualiniais santykiais.

Vokietijos mieste Zalckotene aštuonios rusų kilmės šeimos atsisakė siųsti savo vaikus į privalomas pradinėse klasėse lytinio švietimo pamokas. Už tai užsidirbo stambias pinigines baudas. O po to, kai ši bausmė jų nepaveikė, šeimų tėvai buvo nuteisti kalėti.

Sergančių bulimija, kitaip sakant – apsirijimu skaičius Vokietijoje pasiekė milijoną. Antsvorio didėjimas Vokietijoje sukėlė saugumo problemų vietiniuose krematoriumuose. Pernelyg stambių kūnų kremacija sukelia nekontroliuojamus gaisrus šiose įstaigose ir papildomai teršia aplinką.

OLANDIJA

2002 metais Olandija tapo pirmąja šalimi, kuri legalizavo eutanaziją. Nuo to laiko kiekvienais metais apie 3000 pasinaudoja šia teise. Nuo 2012 metų pavasario Olandijoje pradėjo dirbti specialios komandos, vadovaujamos profesionalių gydytojų, kurios atlieka eutanaziją kliento namuose pagal iškvietimą.

Stambiuose Olandijos miestuose, tokiuose kaip Amsterdamas, Roterdamas, Haga, Utrechtas, atidarytos kavinės, kuriose laisvai pardavinėjama marihuana, haliucogeniniais grybais ir kitais lengvais narkotikais. Oficialių kavinių organizavimas turėjo atriboti lengvų narkotikų vartotojus nuo narkomanų, priklausomų nuo sunkiųjų narkotikų. Tačiau reabilitacijos centrų darbuotojai tvirtina, kad daugiau kaip 90 procentų gydomų heroino vartotojų pradėjo nuo paprasčiausios žolytės rūkymo.

2011 metais olandų TV kanale BNN per TV šou „Proefkonijnen“, laidos vedėjai Denisas Stormas ir Valerio Zeno suvalgė gabalėlius vienas kito mėsos. Prieš laidą jiems buvo padaryta operacija ir išpjauti nedideli gabalėliai raumenų audinio, kuriuos jie per laidą pasigamino ir suvalgė.

Olandijoje užregistruota politinė partija, ginanti pedofilų teises ir laisves. Partija „Gailestingumas, laisvė ir įvairovė“ (Charity, Freedom and Diversity, NVD) kovoja už amžiaus, nuo kurio galima pradėti seksualinį gyvenimą sumažinimą nuo 16 iki 2 metų, o taip pat už sekso su gyvūnais ir vaikų pornografijos legalizavimą.

ANGLIJA

Anglijoje taipogi masiškai uždarinėjamos bažnyčios. Ir ten, kur visai neseniai tikintieji bendravo su Dievu, dabar veikia prekybos centrai ir netgi barai.

Jungtinės karalystės vyriausybė palaikė draudimą britų kompanijų tarnautojams ir darbuotojams atvirai nešioti kryželius. Už nešiojimą gali būti baudžiama net iki atleidimo iš darbo. Užtat ta pati vyriausybė leido pardavinėti Šveicarijoje gaminamus vaikiškus prezervatyvus.

Pasirūpino britų valdžia ir jaunų merginų sveikata, leidusi užsisakinėti skubios kontracepcijos priemones per SMS. Tabletes mergaitėms išduoda mokyklų medicinos seserys. Pasinaudoti šia superšiuolaikine paslauga gali mokinės, sulaukusios 11 metų.

reklama

NORVEGIJA

Norvegijoje moralės lygis krito žemiau visų įmanomų ribų. Seksualinių iškrypėlių paraduose dalyvauja vaikai, kurie laiko rankose transparantus, propaguojančius homoseksualizmą ir vienalytes santuokas. Sodomitų paradai šioje šalyje tapo visuomeninėmis šventėmis.

Juvenalinės justicijos organai visiškai kontroliuoja vaikų ir tėvų elgesį. Svarbiausia valdžios tezė – biologiniai tėvai daugiau nebegali turėti prioriteto auklėjant savo nuosavus vaikus. Tėvai gali būti baudžiami net iki vaiko atėmimo už viso labo vaiko pavaišinimą saldainiu. Saldumynų kiekis turi būti griežtai kontroliuojamas.

Norvegijoje įstatymai draudžia verkti. Ašaros – emocinio nestabilumo požymis. Motinos, iš kurios atėmė vaiką dėl juvenalinės justicijos, ašaros teisme gali būti panaudotos kaip įrodymas, kad jos psichika nestabili ir tai tik apsunkina jos „kaltę“.

ŠVEDIJA

Stokholme 90% mirusiųjų kremuoja, 45% urnų su pelenais giminaičiai neatsiima. Didžioji dalis laidotuvių vyksta be jokių ceremonijų. Krematoriumo darbuotojai nežino, kieno konkrečiai palaikus degina, kadangi ant urnų – tik identifikacijos numeriai. Taupymo sumetimais energija, gauta iš krematoriumų, naudojama miestui apšildyti.

2010 metais Sodermalmėje, Stokholmo rajone, vaikų darželio darbuotojai pakeitė kreipinius „jis“ ir „ji“ (han ir hon) į belytį žodį hen, kuris neegzistuoja klasikinėje švedų kalboje, tačiau paplitęs tarp homoseksualistų. Švedijos seksualinės lygybės asociacijos (RFSL) duomenimis šalyje daugiau kaip 40 000 vaikų turi tėvus ar vieną iš tėvų homoseksualistus.

1998 metais Švedijoje sensacija tapo fotografės Elizabet Olson paroda, kur Kristus ir jo apaštalai buvo pavaizduoti homoseksualistais. Paroda buvo labai populiari, savaime aišku, visų pirma iškrypėlių tarpe. Viena iš vietų, kur vyko paroda, buvo liuteronų bažnyčios katedra.

2003-2004 metais po pastoriaus Okso Grino pamokslo, kuriame jis pasmerkė homoseksualius ryšius, pavadinęs juos nuodėmingais, už „nepagarbą seksualinėms mažumoms“ jį nuteisė mėnesiui kalėjimo.

2009 metais lesbietė Eva Brune buvo išrinkta Stokholmo vyskupijos vyskupe.

Juvenalinė justicija Vakaruose tapo baudžiamuoju organu, griaunančiu šeimas. Pavyzdžiui, Švedijoje kiekvienai metais iš tėvų atimama vidutiniškai 12 000 vaikų. Pretekstu gali tapti „klaida auklėjant“, „protinis tėvų neišsivystymas“ ir netgi „pernelyg didelė globa“.

Nuo 1979 metų egzistuoja absoliutus kūniškų bausmių vaikams draudimas. Tėvai negali vaikui net pliaukštelėti, timptelėti už ausies ar pakelti balso. Už vaiko nubaudimą gresia 10 metų kalėjimo. Nuo pat vaikų darželio vaikai detaliai informuojami apie savo teises ir būtinybę pranešti policijai apie tokio pobūdžio incidentus. Ir vaikai mielai tai daro. Konflikte tarp vaiko ir tėvų interesų valstybė stoja vaikų pusėn.

DANIJA

Vargingesnės danų šeimos priverstos darytis abortus, kitaip jau esantys vaikai bus atimti. „Mano socialinė darbuotoja pasakė, kad jeigu noriu, jog dukra, kurią jau turiu, liktų su manimi, aš turiu pasidaryti abortą“ – papasakojo jauna moteris per interviu leidiniui Copenhagen Post. Peteris Briugė, socialinės tarnybos vadovas, įsitikinęs, kad jo pavaldinė turėjo teisę kalbėti apie abortą: „…žmonės privalo suvokti galima pasekmes, jei nutars gimdyti dar vieną vaiką“.

Danijoje, greta įprastų viešnamių, kur kiekvienas norintis gali įgyvendinti savo seksualines fantazijas, egzistuoja viešnamiai su gyvūnais, kur žmonės užsiima seksu su arkliais ir kitais gyvūnais. Tokia paslauga paplito ir Norvegijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje. Kol neįvyks kokių nors ekscesų ir kol nei žmonės nei gyvūnai nenukentės, tų šalių vyriausybės nedraus zoofilijos.

Jo šventenybė Antonijus Didysis yra pasakęs: „Ateina laikas, kai žmonės ims kraustytis iš proto ir jeigu sutiks neišprotėjusį, tai būtent jį ir apkaltins beprotybe – kadangi jis nepanašus į juos“.

Pragaras – tai meilės nebuvimas. Kaip gi tada pavadinti tas vietas, miestus ir šalis, kur žmonės šildo savo būstus giminaičių lavonais, kur šventyklos paverčiamos viešnamiais, kur legalizuojami lytiniai iškrypimai ir atiminėjami vaikai?

Dvasinė degradacija Vakaruose

www

 


50% Плюс 50% Plus
50% Минус 50% Minus
0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают