Delfio pitijos uoliai dirba teigia kad: ofiso žiurkių čipizacija sėkmingai pradėta

Anonimusas
+ 5 - 1
Автор: Vincas
Источник: http://www.delfi.lt/video/mokslas-ir-gamta/mokslas-ir-gamta/...
7533-02-13 (2015 г.), читали 5047
1

Delfio kontora stengiasi neatsilikti nuo mados ir uoliai prisideda prie transhumanizmo vertybių diegimo, vykdo aktyvią čipizacijos propogandą. JUK TAPTI KYBORGU TAI TIESIOG NUOSTABU!!!

Jūs tik pagalvokite, su lustu viskas pasidaro daug patogiau: ir duris atidaryti gali, ir lusto duomenis per wi-fi valdyti, ir pinigus luste gali laikyti. Nusimato tiesiog rojus žemėje, kai visus pogalovna (pagalviui) čipizuos kaip kokius veršelius.

Nesijaudinkite, mes neskubėsime, mes po truputį, po mažą žingsnelį - parekomenduosime, paraginsime, paskatinsime, pripratinsime... Juk svarbiausia būti tolerantiškiems. Ir jums patiems nuo to bus tik geriau.

Tik štai mūsų netolerantiška ir neprogresyvi visuomenė kolkas labai skeptiškai ir nepatikliai į visa tai žiūri (kas matyti iš balsavimo reitingo delfio straipsny), matyt nujaučia kažką...  Tuo ir pasidžiaukime.


Visiems JŲ planams ir Delfių Monikutei tuo pačiu

Delfio tekstas pateiktas žemiau:

Viename Švedijos biurų dirbanti Lin Kowalska sutiko, kad jai po oda būtų implantuotas lustas. Vos ryžio grudelio dydžio mikroschema buvo implantuota moteriai į ranką.

reklama

Vietoje asmens tapatybės kortelių ar kodų implantuoti lustą sutikę darbuotojai galės atidaryti duris vos vienu rankos mostu. Šiuo metu darbuotojai su į ranką implantuotu lustu gali keistis asmeniniais duomenimis pasitelkę išmaniuosius telefonus, o taip pat tai jiems palengvina naudojimąsi kopijavimo aparatais.

Radijo bangų dažnumą nustatantis lustas pagamintas iš specialaus stiklo, turi anteną ir jam nereikia maitinimo baterijų.

Nors daliai darbuotojų gali pasirodyti nemaloni perspektyva tiesiogine prasme neštis darbą į namus, šios technologijos išradėjai įsitikinę, kad ji yra visiškai saugi ir nekenksminga.

Lustas jokiais būdais nebus privalomas, nes dėl ribotų šiuo metu prieinamų implantavimo galimybių daugelis žvelgia į šią naujovę gana skeptiškai.

---
LDiena.lt: juokingiausia, kad taip atvirai matosi Delfio propagandistų naudojami "pasipriešinimo atjungimo trigeriai" - vargšai gi viską pažodžiui nurašinėja nuo angliškų "nevrolingvistinio programavimo" instrukcijų:

  • "Lustas jokiais būdais nebus privalomas" - tipo, būkit ramūs, nieks jums nieko nedarys, prieš jūsų valia... Na bet mes juk prisimename, kaip neprivalomi skiepai, staiga ima ir tampa PRIVALOMU DALYKU, paprasčiausiai priimant totalitaristinį antidemokratišką sprendimą drausti neskiepytiems vaikams lankyti darželius ir mokyklas (kaip kad Lietuvoje) arba paprasčiausiai baudžiant visus atsisakančius skiepytis milžiniškomis piniginėmis baudomis arba kalėjimu - kaip kad padarė kai kurios "laisvės ir demokratijos" citadelės - JAV valstijos.
  • "Dėl ribotų šiuo metu prieinamų implantavimo galimybių" - tipo, tikroji priežastis - ne visuomenės pasipriešinimas, toks tipo apskritai net neegzistuoja, o toks milžiniškas poreikis, kad nėra techninių galimybių jį patenkinti.

Aš manau, Delfis sąžiningai demonstruoja, kad su tokia "žiniasklaida" ir su tokiais "informavimo standartais" galima ugdyti tik totalių debilų ir zombių visuomenę, kurioje žodžiai "mąstyti savo galva" reišktų kuo tiksliau atkartoti Delfio atspausdintą arba TV-zombiadėžės išgeneruotą lozungą.


83% Плюс 83% Plus
17% Минус 17% Minus
5   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. Anonimas 1 0
2017-11-25 18:10:15

Puikus straisnis labai tiksliai nusako delfio paskirtį.

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают