Žaidime (Rusai puola) - ne visi perėjo į kitą lygį. PALIAUBOS!

Anonimusas
+ 0 - 0
Автор: BūkimeVieningi
Источник: http://bukimevieningi.webnode.com/products/zaidime-%28rusai-...
7533-02-12 (2015 г.), читали 3861
0

10256157_643717435754192_7292833857295038411_n.jpg

Žaidimas "Rusai puola" kai kam jau baigtas, o kai kurie žaidėjai ant iškritimo ribos, liks stipriausi. Minske pasirašytas taikos planas, taikos būtent tarp Ukrainos ir Lugansko bei Donecko liaudies respublikų.

Viskas gerai, bet jau bemaž metus Lietuvoje kalbama ir į galvas kalama, kad į Ukrainą Vladimiras Putinas įvedė Rusijos armiją ir neva Rusijos gingkluotosios pajėgos kariauja prieš Ukrainą "okupacinį, grobikišką karą".

Pasirašytame taikos plane nėra paminėta, kad Rusija privalo išvesti armiją ir savo karius.

Kaip čia gaunasi, Rusija jau nebekalta? Rusijos armijos ten nėra, apie tai jau prieš derybas prasitarė Ukrainos generalinio štabo viršininkas Viktoras Muženko:

reklama

„Ukrainos armija nekariauja su Rusijos armija Ukrainos teritorijoje, Kijevas turi informaciją, kad Ukrainos sukilėlių pusėje yra Rusijos asmenų, bet tai nėra Rusijos reguliarioji armija“.

Tie kas bandė žaidime blefuoti ir pateikauti JAV, bei kitiems karo kurstytojams iškrito. Laimės tie kurie vadovausis teisybe, nes šis žaidimas skirtas tik protingiems.

Štai ką rašo didžiausias Lietuviškas propagandininkas 15min: "Vienuolika Minsko punktų: ką gauna V.Putinas, jo valdomi teroristai ir ką praranda Ukraina?"

Kyla klausimas, ar jie tikrai turi informacijos, kad V.Putinas valdo teroristus?

Siūlome pažiūrėti vaizdo reportažą kuriame Lugansko ir Donecko liaudies respublikų atstovai paaiškino savo poziciją ir įrodė, kad yra laisvi ir niekieno nekontroliuojami. 

Apie tai po derybų užsiminė ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel, kad Vladimiras Putinas spaudė Lugansko ir Donecko liaudies respublikos atstovus Rytų Ukrainoje sutikti nuo sekmadienio nutraukti ugnį, anot jos tai, suteikia „vilties prošvaistę“, kad kraujo praliejimas bus nutrauktas.

---
LDiena.lt: dabar reikia laukti JAV ėjimo - ar ji ir jos marionetės buvusios Ukrainos žemėse nurys ir nusišluostys, ar užsiundys ant Porošenkos naujus chuntistus iš samdinių batalijonų, kurie pagal taikos sutartį privalo būti nuginkluoti, o užsienio samdiniai - deportuoti atgal iš kur atvyko.

Nemalonu pranašauti blogus dalykus, tačiau antras variantas - visiems išmestiems už borto "Rusai puola" fanatikams yra priimtinesnis ir mūsų Bestija kaip mat pradės kelti isteriją apie "Europos Sąjungos vertybių išdavystę!.."


50% Плюс 50% Plus
50% Минус 50% Minus
0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают