Kodėl įvyko žydų genocidas Lietuvoje?

Anonimusas
+ 1 - 0
Автор: CriticismOfLife
Источник: https://criticismoflife.wordpress.com/2015/02/11/kodel-ivyko...
7533-02-12 (2015 г.), читали 5552
0

Visų pirmą, prisiminkime, jog pačius žydus (kaip rašo pseudo-istorijos vadovėliai) pasikvietė toji pati lietuviška buržuazija, kuri leido atvykėliams naudotis daugelių privilegijų ir tuo būdų įsitvirtinti Kauno, Vilniaus miestų centruose. Bėgant metams stipriai išstumiant pačius lietuvius iš miestų centrų ir užimant visas finansines sritis.

Tai įvyko ne dėl eilinių lietuvių kaltės, ne dėl kokių nors išorės faktų, bet LIETUVIŠKA BURŽUAZIJA ( arba feodalai, arba dvarininkai ar kaip kitaip turtingąjį sluoksnį vergvaldžių nepavadink ) SĄMONINGAI paaukojo savo intelektą, savo poreikį ieškoti protų tautos viduje nukreipiant paieškas į svetimšalių įsikišimą. Kitaip sakant, ELITAS parsidavė ir pradėjo globoti svetimšalius vardan savų, materialiųjų interesų.

Rusijos Imperijos laikotarpiu žydai dar labiau sustiprino savąsias pozicijas miestuose ir pradėjo finansines veiklas mažuose miesteliuose, pasinaudojant jau kooperavimusi su nauja valdžia (Rusijos Carinės imperijos Buržujais – kurie lygiai tokie patys dykaduoniai, kaip ir lietuviški tuo meto buržua).

Pirmas pasaulinis karas smarkiai perkirpo Baltijos šalių teritorijų sienas. Vilniaus krašto patekimas Lenkijos žinion, Laikinosios sostinės laikotarpis Kauno mieste ( kas savaime reikalavo papildomų finnsinių resursų, gaunamų tik iš vietinės žyduomenės bankininkų, biurokratų aparato išlaikymui, policajų, ir kariuomenės)

reklama

Kauno sostinės laikotarpis buvo palankus žydų bendruomenei arba kauno miesto biudžetas tapo priklausomas nuo žydų turimų finansų ir netgi A.Smetonos pro-fašistinis nusistatymas bei vidiniai nesutarimai žydų atžvilgiu nebuvo iškeliami į paviršių, siekiant apsaugoti esmo besiformuojančio naujo buržuazinio sluoksnio gerbūvį.

Deja, visus tuos pirmuosius “tariamos kastruotos nepriklausomybės(terminas naujas) metais” Lietuviška BURŽUJA atsigavinėjo ir jau pasąmonėje rezgė planus kaip susidoroti su finansiškai stipriais ir paplitusiais žydais. Kurių daugelis, aišku vertinant tuometinę geopolitinę santvarką, rinkosi pro-komunistinę kryptį – žinant, jog Rusijoje vyrauja žydų dominavimas saugumo ir kariniuose struktūruose. Kas savo ruožtu garantavo “neliečiamybę” žųdš bendruomenei profašistinėje Lietuvoje, Rusijos žydai galėjo apginti vietinę bendruomenę Lietuvoje).

Lietuviška BURŽUA, profašistinė ELITO dauguma ir Adolfo Hitlerio gerbėjai , LAUKĖ VOKIEČIŲ KARIUOMENĖS ATĖJIMO, nes turėjo ypač daug kėslų žydų atžvilgiu.

Lietuviška BURŽUA NIEKADOS NEBUVO pro-tarybinė, tai buvo NACISTINĖ ir iki šiol išlieka tokia ( aiškus to pavyzdus Rolandas Paulauskas ir co. )

Būtent LIETUVIŠKA BURŽUA, pasinaudojant vokiečių okupacija, PRADĖJO ŽYDŲ GENOCIDĄ SAVARANKIŠKAI be jokios vokiečių papildomos paspirties.

Ir būtent LIETUVIŠKA BURŽUA ant visos Lietuvos tautos metė FAŠISTINĮ ŠEŠĖLĮ ir KALTĘ dėl žydų žūties.

LIETUVIŠKA BURŽUA siekė sunaikinti žydus ir atimti iš jų esamus finansinius turtus, bankus, žemes, namus, ir kitą brangią vertę turinčius daiktus.

ŽYDŲ NAIKINIMAS – buvo APGALVOTAS, KRYPTINTAS ir SUMANUS planas, siekiant PASIPELNYTI iš tų žmonių, kuriuose kadaise tie patys LIETUVIŠKI BURŽUA buvo pasikvietę į svečius. Nors “kastruotos nepriklausomybės” laikotarpiu visaip stengiamasi apkaltinti vokiečius kaip pagrindinius iniciatorius žydų genocido.

Štai tokia tikroji istorija. Tokia jau ta bjauri, SLEPIAMA  nuo visuomenės tiesa


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
1   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают