Karas Lietuvos teritorijoje - ar feisbukinės fantazijos persikels į realybę?

Anonimusas
+ 0 - 0
Автор: Роберт Радикович Мажит
Источник: https://www.facebook.com/robertas.mazitovas.1...
7533-02-12 (2015 г.), читали 2840
0

Ką galima patarti būsimoms lietuiškoms biurokratinėms aukoms, manančioms, jog spės pabėgti į Vakarus, kurioms nedaug belikę gyventi?

KARĄ reikia pradėti kuo skubiau, nes šiandien Rusijos Federacijos gamyklose labai intensyviai nuo konvejerių rieda naujausia ir modernizuota karinė technika, išleidžiami lėktuva, povandeniniai laivai ir kitkas.

Kiekviena diena - tai didesnė tikimybė išnaikinimo biurokratinės kriminalinės gaujos Lietuvoje - o ji bus sunaikinta, kaip tokia. Kaip ir bus sunaikinta "lietuviška kariuomenė", nes tai pro-fašistinė gauja, kurioje šiandien tarnauja vargši bedarbiai, negalintys susirasti darbo (ateityje daugelis jų gaus normalius darbus karinėje pramonėje arba bazėse Lietuvos kraštuose - ypač tie, kurie laiku nepaklus pro-fašistinei vadovybei).

reklama

---

Pribaltika šiandien - tai JAV kolonijos ir jokie susitarimai neišgelbės šių žmonių nuo mirčių artėjančiame KARE ir nuo miestų sunaikinimo.

EUROPA - tai maksimaliai iki Lenkijos išorinės sienos, o ten - nebesvarbu. Ir tai Lenkija išlieka pusiau-buferine zona, nelygiaverte partnere Senajai Europai.

Taigi, pirminis KARO POLIGONAS (Pribaltika, Baltarusija, Ukrainos teritorijos), o po to jau žiūrės "globalistai" link kur pasukti įvykius.

---

Jau šiandien reikia vėl samoorganizuotis artėjantiems kariniams mūšiams Lietuvos teritorijoje. Paruošti informacinę aplinką žinių transliavimui visuomenei, kuri turės priėjimą prie interneto.

Būtina įvertinti, jog radijos stotys, zombiajasčikai ir lankstinukai-atsišaukimai bei konkurencinė propagandinė medijos infrastruktūra bus dalinai perkelta į transliavimo būvį iš užsienio šalių (pavyzdžiui iš Vokietijos ar Skandinavijos, ar kitur).

Pagrindinis smūgis lietuviškos nacistinės propagandos bus nukreiptas į emigrantus - kaip į papildomą MĖSĄ, kurią galima būtų "protiškai" paruošus siųsti ant FARŠO į karo zoną.

Taigi, vertėtų labai rimtai atsižvelgti į galimybes ir pasikeisiančią aplinką informaciniame lauke. Atskirą dėmesį atkreipti į būsimus miesto jaunus "savanorišku žurnalistus", kurie darys video siužetus ir transliuos į internetą - kas labai stipriai padės Rusijos Federacijos pajėmos identifikuoti priešus ir išvengti bereikalingų civilių aukų.


50% Плюс 50% Plus
50% Минус 50% Minus
0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают