Lietuvoje ruošiami kaukėti žudikai?

Anonimusas
+ 4 - 0
Автор: BūkimeVieningi
Источник: http://bukimevieningi.webnode.com/products/lietuvoje-ruosiam...
7533-02-11 (2015 г.), читали 4629
0

LDiena.lt: visiškai nenustebsiu, kai vieną dieną Lietuvos Respublika bus paskelbta terorizmą remiančia valstybe - juk mūsų teritorijoje yra apmokomos nežinomos kilmės ir paskirties smogikų grupės. Juokingiausia, kad nežinia kokios žvalgybos, nežinia koks agentas, nežinia ką veikiantis Lietuvoje ir prisistatantis kaip Jonas Omanas (Jonas Ohmanas), teigia, kad kaukėti asmenys, kurie mokosi efektyviau žudyti kitus žmones "netiesiogiai gins Lietuvą"...

Įdomu, ar atėjus laikui, šitos Lietuvoje egzistuojančios teroristų ruošimo stovyklos netaps oficialia priežastimi įvesti į Lieruvos Respublikos teritoriją Rusijos Federacijos (arba Baltarusijos Respublikos) taikdarių pajėgas, veikiančias su JTO mandatu?
----

reklama

J_Ohmano_ruo_iami_udikai.jpg

Internete plinta vaizdo įrašas kuriame matosi, kad galimai Lietuvoje, kaukėti asmenys yra apmokomi žudyti. Mokymų organizatorius - Švedijos pilietis (jau kalbantis Lietuviškai) Jonas Ohmanas teigia, kad vaizdo medžiagoje yra apmokomi Ukrainos kariai iš įvairių dalinių.

Neatmetama galimybė, kad yra apmokomos ir prieštaringai vertinamos tokios nacistinės grupuotės kaip "AZOV``, "Pravyj Sektor" ar dar kitos fašistinę simboliką ir įdeologiją dievinančios banditų organizacijos. 

Gal šio piliečio iniciatyva Lietuvoje yra apmokomi ir džihadistai, kurie vykdo rasistinius išpuolius Europoje? Tai kas tie priešai kuriems skanduojama "smert vragam", ką Jie ruošiasi žudyti? Gal tuos nepaklusniuosius kurie rengia mitingus prieš NATO okupaciją Lietuvoje? Pagal vaizdo įrašą galima susidaryti vaizdą, kad yra ruošiami teroristai, nes ruošiamų žudikų veidai yra slepiami. 


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
4   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают