JAV turi kompromatą?

Anonimusas
+ 0 - 0
Автор: Matrica Lietuvoje
Источник: ...
7533-02-07 (2015 г.), читали 3155
0

Na dabar jau tikrai aišku, kad amerikiečiai mūsų Dalytę tvirtai laiko už pavadėlio. Manau kad ji (D.G.) pati supranta į kokį žaidimą įsivėlė ir už bazarą (Rusai - teroristai) reiks atsakyti. Matyt amerikiečiai tikrai turėjo technines galimybes (Snoudenas tą atskleidė) surinkti bet kokį kompromatą apie ją (D.G.)

Pvz. ES audito rūmai, kasmet audituojantys ES biudžetą, kurį administruoja ir lėšas skirsto EK, jau daugelį metų atranda didelių pažeidimų, kukliai vadinamų klaidomis, todėl negali pilnai patvirtinti išlaidų teisėtumo.

Turbūt niekas nepatikės, kad apie šią korupcijai palankią sistemą nieko nežino dabartinė Lietuvos pRezidentė, kuri penkerius metus – nuo 2004 iki 2009-ųjų, kai persikėlė į Daukanto aikštę - buvo ES komisarė, atsakinga už finansinį programavimą ir biudžetą.

Amerikiečiai viską žino ir apie nusikalstamą Amerikos banko Goldman Sachs veiklą Graikijoje, kada jie derivatyvų aferomis Graikiją užmovė ant baslio. Grybauskaitė viską žinojo ir, mano nuomone, ją amerikiečiai prigrėbė. Ji tapo JAV marionetė


50% Плюс 50% Plus
50% Минус 50% Minus
0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают