Ukrainiečių teroristai žada žudyti Rusijos gyventojus

Anonimusas
+ 0 - 0
Автор: LTnacionalistas
Источник: https://ltnacionalistas.wordpress.com/2015/02/03/ukrainiciu-...
7533-02-04 (2015 г.), читали 3839
0

Ukrainiečių teroristai
Ukrainiečių teroristai

Donecko Liaudies Respublikos naujienų agentūra paskelbė vaizdo įrašą, kuriame nežinomi kaukėti asmenys žada žudyti paprastus Rusijos gyventojus – darbininkus, mokslininkus, studentus, sprogdinti autobusus ir metro. Teroristų nuomone, kiekvienas rusas turi atsakyti už „Kremliaus kanalų melą“ ir karinius veiksmus.

Verta pastebėti, kad neseniai Rusijos internete paplito žinia apie tai, kaip žmonės už užmokestį verbuojami veiklai internete, nukreiptai prieš oficialiąją Rusijos politiką. Apie tai rašė Nacionalistas.

reklama

Abu šie atvejai atrodo kaip vienos grandinės elementai. Iš vienos pusės, dedami pagrindai informaciniams karams, iš kitos – koviniams veiksmams Rusijos teritorijoje. Maidanas ruošiamas pilnu pajėgumu.

http://videochart.net/framevideo/11659.14d53efc918138c41b4758898fc2?width=640&height=360

Rusijos Federacijos piliečiai, mes ukrainiečių partizanai, gyvenantys Rusijoje. Mūsų tūkstančiai. Mes gyvename Maskvoje, Riazanėje, Kurske, Permėje. Mums nusibodo žiūrėti kaip Kremlius, Rusijos armija kiekvieną dieną žudo taikius Donbaso gyventojus ir Ukrainos armijos karius. Kremliaus kanalų melas sukėlė tūkstančius aukų Ukrainoje. Atsakydami mes pradėsime žudyti Rusijos gyventojus. Tai bus paprasti gyventojai – darbininkai, mokslininkai, studentai. Pradžiai mes žudysime po vieną žmogų įvairiuose miestuose. Mes ne kaukaziečiai – pamėginkite mus atskirti. Mes puikiai kalbame rusiškai. Mes sprogdinsime autobusus ir metro. Mes žudysime visus po vieną. Jūs pirmi pradėjote žudyti brolius pravoslavus. Už tai teks atsakyti kiekvienam rusui.


50% Плюс 50% Plus
50% Минус 50% Minus
0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают