Delfų orakulo žinia: šeima praplečiama iki 3 tėvų

Anonimusas
+ 2 - 0
Автор: Vincas
Источник: http://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/istorinis-b...
7533-02-03 (2015 г.), читали 4142
0

Delfų orakulas skelbia džiugią žinią:

Istorinis balsavimas: ar vaikas turės tris tėvus arba kitaip perfrazuojant - laužoma tradicinė norma ir įprasta šeima (GYVAVUSI TŪKSTANČIUS METŲ IR BEGALĘ EPOCHŲ) praplečiama iki 3 tėvų...   žinoma tai daroma išskirtinai vaikučių gerovei

Tai va vienas iš LDiena fanų klausia:

Leiskit spėti kas toliau.....   DAUGIATĖVĖS, BET MAŽAVAIKĖS ŠEIMOS įteisinamos,  tai yra nauja mada, tai sveikintina, tai normalu ir modernu, ta demokratijos skrydis. Tai pilnai atitinka "New World Order" strategiją,  sumažinti žmonių populiaciją 90-čia procentų... Žinoma, parinktas labai humaniškas ir patraukus apipavidalinimas, o jei žmogeliai to mepastebi tai jie tiesiog nusipelnė, kad su jais taip pasielgtų.

reklama

Nors šiaip žmonės kašką jaučia, bet negali paaiškinti, o gal visgi atsibus ir suvoks kas vyksta?

---
LDiena.lt atsako: skandinavų kapitalo "lietuviškas" Delfų orakulas tokiais straipsniais tiesiog testuoja visuomenę ir pagal visuomenės reakciją tikrina kiek ji yra prisirpusi ir pasiruošusi priimti "kitą evoliucijos" žingsnį - transhumanizmą. Kai, pagal jo sumanytojus, žmogus kaip biologinė homo sapiens rūšis nebeegzistuos, o vietoj jos šiandieniniai homosapiensai konstruos būtybes pagal poreikius ir ateities planus.

Surogatinė "motinystė", "nekaltas prasidėjimas" - gyvybės užsimezgimas be meilės akto, planinės ir tikslingos genotipo mutacijos - taip pirmosios pakopos, kurių įsisavinimas leidžia "žvelgti toliau".

Akivaizdu, kad jau ruošiamasi žengti tolimesnį žingsnį šiuo tranhumanizmo ir nužmogėjimo keliu, todėl ir yra pisamas protas tokiomis "apklausomis", ir būsimai biomasei formuojama nuomonė, jog transhumanizmo idėjos - "PROGRESAS" ir "ATEITIS".

Štai prašau, galite pasimėgauti šitų iubermenšų svajonėmis ir atvira propaganda:


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
2   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают