Lietuvoje steigiama „NATO vadavietė“

Anonimusas
+ 0 - 0
Автор: LTnacionalistas
Источник: https://ltnacionalistas.wordpress.com/2015/01/31/lietuvoje-s...
7533-02-02 (2015 г.), читали 3726
0

Amerikoniškojo imperializmo “vertybės” veržiasi į Lietuvą ir pasaulį.
Amerikoniškojo imperializmo “vertybės” veržiasi į Lietuvą ir pasaulį.

Vakar sisteminėje žiniasklaidoje pasirodė žinia, kad NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas paskelbė, kad Lietuvoje bus įsteigta NATO vadavietė, skirta palaikyti ryšį tarp vietinių karinių pajėgų ir bendros NATO kariuomenės, tvarkyti NATO pajėgų logistinius klausimus.

reklama

Žinoma, tai reikš ir šalyje dislokuotų NATO pajėgų padidinimą. Šie veiksmai turėtų būti vertinami plačiosios visuomenės kaip antikonstituciniai (žr. 137 Konstitucijos str., kurį kaip tiktai nori interpretuoja formalia valstybine teise žongliruojantys veikėjai, taip tik eilinį kartą parodydami, kad jokios „teisinės valstybės“ Lietuvoje iš esmės nėra) ir okupaciniai.

Ši naujiena neturėtų stebinti tų, kurie suvokia, jog esamasis režimas, pataikaudamas Vakarų imperializmo diktatui, tik aštrina nesutarimus su Rusija, kuriuos kai kurie pasaulinio „elito“ veikėjai, ypatingai karinės pramonės kompleksu suinteresuotieji elementai norėtų paversti karu, kuris Lietuvai bei Rytų Europos šalims turėtų katastrofiškas pasėkmes ir pasitarnautų tiktai visiškam šių mūsų šalies bei kaimyninių kraštų nusiaubimui ir transnacionalinio karinio-pramoninio kapitalo pasipelnymui.

Tai yra tik dar vienas signalas, rodantis, kad visi tikrieji Lietuvos patriotai, pasisakantys už nepriklausomybę ir socialinį teisingumą, prieš imperializmą ir NATO politiką, privalo vienytis ir nuosekliai tęsti pilietinį pasipriešinimą karo kurstymui bei NATO imperializmui Lietuvoje.


50% Плюс 50% Plus
50% Минус 50% Minus
0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают