Pasiūlymai „grįžti prie atsargaus bendradarbiavimo su Rusija“ atrodo mažų mažiausiai juokingai

Gabrielius Landsbergis
+ 2 - 0
Автор: Gabrielius Landsbergis
Источник: http://www.ekspertai.eu/glandsbergis-pasiulymaigrizti-prie-a...
7533-01-30 (2015 г.), читали 3840
0

land-krem-02.png

Šv. Gabrielius kreipėsi į ganomąsias aveles:
---

Šiandien vykusiame Saugumo ir gynybos pakomitečio posėdyje svarstėme situaciją Ukrainoje po Mariupolio apšaudymo. Kolegoms priminiau, kad akivaizdu, jog po pastarųjų įvykių Ukrainoje ES pareigūnų kelti pasiūlymai „grįžti prie atsargaus bendradarbiavimo su Rusija“ atrodo mažų mažiausiai juokingai (like a joke). Posėdyje dalyvavusiam Ukrainos ambasadoriui prie ES pasiūliau nebedelsti ir oficialiai kreiptis į ES dėl aktyvesnės valstybių narių karinės pagalbos Ukrainai.

reklama

Taip pat pasiteiravau, kokia situacija su žuvusiais ar paimtais į nelaisvę Rusijos kariais – kaip Ukraina sprendžia šią problemą bei kokia dabar situacija su mobilizacija šalyje.

Ambasadorius Jelisejevas atsakė, kad jo žiniomis, prieš keletą dienų Rusija į Ukrainos teritoriją įvežė mobilius krematoriumus. Tai reiškia, kad žuvę rusų kariai į Rusiją nebus grąžinti visiškai. Ambasadorius užsiminė, kad Ukrainos vyriausybė gauna milžiniškus kiekius laiškų iš rusų karių motinų, žmonų, seserų ir brolių, kurie prašo suteikti informaciją apie dingusius artimuosius.

Ambasadorius patvirtino, kad yra paskelbta dalinė mobilizacija, į kariuomenę pašaukta 30.000 karių, kurie, prireikus gins Mariupolį.

„Jeigu Rusijos remiami teroristai puls miestą, mes pasiruošę naujam Staliningradui“, - sakė jis.

Mano kolega iš Estijos Tunne Kellam pridūrė, kad Estija stebi karių judėjimą Pskovo divizijoje, kuri nuolat papildoma naujais kariais – tai leidžia manyti, kad būtent iš čia imami kariai, kurie žūsta Ukrainoje.

---
Tai buvo žinios iš paralelinės Šventųjų ir Pateptųjų Visatos. Amen.


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
2   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают