Tatjana Montian apie draudimą Julijai Samoilovai atvykti į Eurovizijos konkursą Kijeve

Algimantas Lebionka
+ 9 - 1
Автор: Algimantas Lebionka
Источник: http://lebionka.blogspot.lt/2017/03/tatjana-montian-apie-dra...
7535-03-22 (2017 г.), читали 1938
0

Tatjana Montian apie draudimą Julijai Samoilovai atvykti į Eurovizijos konkursą Kijeve

Ukrainos valdžios draudimą Rusijos dainininkei Julijai Samoilovai atvykti į Eurovizijos konkursą Kijeve dienraščiui Pravda pakomentavo žinoma Ukrainos advokatė Tatjana Montian.

Priminsiu. J.Samoilovai vykti į Europos dainų konkursą Ukraina uždraudė todėl, kad ji buvo nuvykusi į Krymą.

Tatjana Montian pasakė:

Man ir kaip juristui, ir kaip žmogui nieko, išskyrus sveiko žmogiško pasišlykštėjimo, šitas draudimas neiššaukia. Tuo labiau kad mūsų visi saugumiečiai absoliučiai ramiai skraido į Krymą, į savo rūmus, tame skaičiuje ir per Maskvą, ir nesiterlioja. Aš nuolatos matau šituos šlykščius snukius, vaikštinėjančius Jaltoje. Ir dangus ant žemės nenukrenta. Visi šitie gyviai turi rusiškus pasus, kuriuos jie nupirko per sukčius už didelius pinigus, turi ten nekilnojamą turtą, apiformintą dalinai jų vardu, dalinai visokių tetų, meilužių ir taip toliau. Ir dangaus ant žemės nekrenta.

reklama

Aš jus meldžiu, ko čia stebėtis? Šitas cinizmas ir dviveidiškumas tiesiog vimdo. Kaip jie įkyrėjo su visu tuo marazmu. Patys gi jie nenukenčia, jiems nuo viso šito marazmo jokių nepatogumų. Jie tik paprastus žmones verčia skraidyti per Minską, per Kišiniovą, per Pabaltijį. Jiems nuo to nei šilta nei šalta. Patys jie į Krymą skraido čarteriais. Pas juos viskas normalu, pas šituos išsigimėlius. Jie tik paprastiems žmonėms daro nemalonumus, o jiems nusispjauti į visus murmėjimus apie agresorių ir kitus kliedesius.

Julia Samoilova - Flame is burning (Russia) Eurovision 2017 - Official Video: https://www.youtube.com/watch?v=gkv17jMnFNY


90% Плюс 90% Plus
10% Минус 10% Minus
9   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают