Kam rusų Baltnews.Lt ir „Komsomolskaja Pravda“ samdo durnus korespondentus? Gal neranda protingų?

Algimantas Lebionka
+ 7 - 3
Автор: Algimantas Lebionka
Источник: http://lebionka.blogspot.ru/2017/02/kam-rusu-baltnews-lt-ir-...
7535-02-10 (2017 г.), читали 1999
0

Nikolajus Gogolis yra sakęs, kad Rusijoje dvi bėdos – durniai ir keliai. Praėjo daugiau nei pusantro šimto metų nuo rašytojo mirties, bet niekas nepasikeitė. Tos pačios problemos kamuoja „motinėlę Rusiją“. Bet ne tik ją tie rusiški durniai nūnai kamuoja, Rusija dabar durniais aprūpina ir kaimynines valstybes, o tie durniai rašinėja kvailystes apie kaimynus, durnina protingą Rusijos visuomenę „genialiais“ reportažais. Tuo įsitikinau perskaitęs „Komsomolskaja Pravda“ Viktoro Černikovo straipsnį apie Vilniaus Kalvarijų turgų: „Prekyba chlamu tapo labiausiai „klestinčiu“ verslu Lietuvoje.“

reklama

Taip, yra Vilniuje keli „verslininkai“, kurie už Kalvarijų turgaus teritorijos neva prekiauja kažkokiais surūdijusiais daiktais. Tik visas jų „verslas“ ne tie surūdiję daiktai, ar kelios net pakuroms netinkančios knygos, o kontrabandinės cigaretės, patenkančios į Lietuvą iš tos pačios Rusijos.

Bet kaip ponas Černikovas gali matyti esmę? Tam gi proto reikia. O čia taip įvyko, kad proto – nebuvo, o noras atrasti kokį purvą – buvo. Jis gi, kaip išmintinga rusų tauta sako, svetimoj akyje norėjo dulkę pamatyti, kai savoj – vežimas malkų įstrigęs. Jam gi ne už tiesą, matyt, ta „Komsomolskaja Pravda“ honorarus moka? Leidinio pavadinimas gi jo esmę nusako.

Mes Vilniuje irgi vieną nelabai protingą ekskomsomolcą turime, kuris niekada tiesos mums nėra kalbėjęs. Tad ko iš Rusijos komsomolcų norėti? Bet mes įpratę.

Nuotraukos iš KP


70% Плюс 70% Plus
30% Минус 30% Minus
7   3
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают