Kuo susiję „auksiniai“ stalo įrankiai, A. Landsbergienė, A. Jazgevičius ir UAB „Nota bene“ organizavusi skandalingą pirkimą?

Sarmatas.lt
+ 14 - 0
Автор: Sarmatas.lt
Источник: http://www.sarmatas.lt/09/kuo-susije-auksiniai-stalo-irankia...
7534-09-03 (2016 г.), читали 3238
4

Aukso karštligė | infa.lt koliažas

Kuo susiję „auksiniai“ stalo įrankiai, dėl kurių pirkimo KAM vadovo karjera pakibo ant plauko, Austėja Landsbergienė, Lina Jazgevičienė, Andrius Jazgevičius ir bendrovė „Nota bene“, organizavusi šių „auksinių“ įrankių pirkimą Lietuvos kariuomenei?

Ir dar svarbus klausimas – kodėl „Nota bene“ bendrovė buvo beveik vienintelė atitikusi visas konkurso sąlygas, kaip pagal specializacijos taip ir pagal prekių kainos kriterijus, nors kainos, kaip spėjome visi įsitikinti tikrai nebuvo mažiausios?

Viskas gan paprasta.

Lina Jazgevičienė yra Austėjos Landsbergienės įsteigtos Karalienės Mortos mokyklos direktorė, o jos vyras, Andrius Jazgevičius, yra UAB „Nota Bene“ bendrovės, registruotos adresu Vilkpėdės g. 22, Vilnius, direktorius. Pati Austėja Landsbergienė yra Gabrieliaus Landsbergio, konservatorių (TS-LKD) partijos pirmininko žmona, o pats Gabrielius Lansbergis yra Vytauto Landsbergio, konservatorių partijos garbės pirmininko anūkas. Žymiausias Lietuvos anūkas.

Priminsime, jog ši bendrovė tiekė Lietuvos kariuomenei „auksinius“ stalo įrankius – tai yra 8 kartus brangiau rinkos vertės, kas, vis tik, yra tik trupiniai, lyginant su tuo, kad ši bendrovė yra laimėjusi viešųjų pirkimų konkursų už beveik 42 milijonus eurų, iš kurių beveik 32 milijonai eurų (76%) yra Krašto apsaugos sistemos viešieji pirkimai.

reklama

Bet ir tai dar ne viskas…

Citata iš Andriaus Kubiliaus rašyto pranešimo Facebook socialiniame tinkle:

Bet VPT duomenys atskleidžia, kad tiems patiems akcininkams (kaip ir UAB „Nota bene“) prie socialdemokratų labiausiai yra pasisekę ne kariuomenės ar kalėjimų reikaluose, bet socialdemokratų kuruojamoje medicinos srityje ir čia sėkmė gerokai viršija tai, ką jiems pavyko pasiekti su „auksinėmis šakutėmis“ ir „auksiniais tualetais“. (Andrius Kubilius)

Pasirodo iš esmės tie patys akcininkai (V.Fatėnas, K.Lesevičius, P.Miežys, V.Šelnys) tuo pačiu adresu, kaip ir UAB „Nota Bene“ yra įsteigę ir kitą įmonę UAB „Labochema LT“. Šiai įmonei pagal VPT duomenis 2014 metų lapkričio mėnesį pavyko laimėti milžiniškos apimties Nacionalinio vėžio instituto vykdytų viešųjų pirkimų preliminariąją sutartį dėl laboratorinių reagentų ir priemonių pirkimo už fantastišką, didesnę nei 1.5 mlrd. litų sumą. (Andrius Kubilius)

Andrius Kubilius kažkodėl nerašo, kiek viešųjų pirkimų tie patys akcininkai yra perėmę valdant konservatoriams kitose ministerijose (neskaitant Krašto apsaugos), todėl šios informacijos mes neturime.

Bet, pamažu tikrasis vaizdas ir politikų bei verslo ryšiai dėliojasi į vietas. Neprimena aukso karštligės valdžios-verslo elito viršūnėse? Kur aukso kasyklos – tai Lietuvos biudžetas.

infa.lt


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
14   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 4

4. Anonimas 0 0
2017-09-19 12:46:18

Baikit, izvergai, kaip taip galima ant savo valdžios šikti? Jie juk mus saugo nuo ruso! Ar norėtumėt vėl Sibire kirsti malkas?

3. 3 0
2017-09-19 10:30:26

Seimo nariai akis užmerkę,nes jiems gerai nubyra pinigėliu,dėlto tokia korupcija didelė LIETUVOJA,pasodintu tai bijotu o dabar išlipa sausi dėlto ir apvaginėja visa budžeta-o paskiu tautai rėkę kad nėra pinigu,

2. AnonimasTaip ir sukasi aforos kaip santo Barbaro,auksiniai šaukštai,o kiek dar tokiu aforo prisuko......Tauta tik trupinius išgirsta o visi seimiūniai,ir kas užima aukštas pareigas piniguose maudosi nes yra nebaudžiami....... 3 0
2017-09-19 10:27:21

cha-ha visus reikėtu į cype sodinti aferistus o ne aukštas pareigas užimti

1. Anonimas 3 0
2017-09-17 22:40:47

Kiekviena kartą, kai Masiniai Durninimo Organai jums parodys Anūko arba Senelio perkreiptus košerinius snukius, prisiminkite, kiek kasmet Lihueinijos lochais, tame tarpe ir jūs ir aš, ir mes visi - susimokame DUOKLĖS šitam išgamų klanui.

Lihtuanijoje sąjūdistinių perversmininkų chunta atkūrė ne kapitalizmą, o feodalinę baudžiavą. Tik tai baudžiauninkai dabar vadinami ne "kumečiais", o "elektoratu".

Supistu, sušiktu, persišikusiu, nudebilėjusiu liumpenelektoratu.

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают