Algimantas Lebionka. Lietuviški Perdimonokliai

Šauksmas.lt
+ 2 - 0
Автор: Šauksmas.lt
Источник: http://sauksmas.lt/algimantas-lebionka-lietuviski-perdimonok...
7533-07-19 (2015 г.), читали 1781
0

Tais laikais, kai buvo nešiojami monokliai, jų nešiotojams kildavo problema: nustebus, monokliai iškrisdavo iš akiduobės. Šis reiškinys buvo pavadintas Perdimonokliu (arba Perdiumonokl), o jis kilo iš prancūziško „perdu monocle“ (pamestas monoklis) arba „perdit monocle“ (pamečiau monoklį). Perdimonoklis, kaip joks kitas žodis, geriausiai atspindi Lietuvoje vykstančius įvykius, keliančius nuostabą, todėl ir panaudojau šį žodį.

Vos tik įpusėjo vasara, o mes, Lietuvos gyventojai, jau turime kuo džiaugtis: auga pensijos – net 5 Eurais, minimali alga – panašiu dydžiu ir naujų automobilių rinka – 30,1 proc. Birželį naujų automobilių rinka labiausiai pasistiebė Portugalijoje (33,9 proc.), o antrą poziciją užėmė Lietuva.

http://lzinios.lt/lzinios/Trasa/lietuva-pagal-nauju-automobiliu-registravima-antra-es/205681

 Pirmoji, naujų automobilių pirkėja – viena iš skolų liga sergančių „kiaulių“ bandos – PIIGS (Portugalija(P), Italija(I), Ispanija(S), Graigija(G), Airija(I), t. y. valstybių grupės, stovinčių eilėje į bankrotą paskui Graikiją, o Lietuvą – „Baltijos tigras“, ne kokia ten PIG (kiaulė). Ji tas „kiaules“ finansiškai jau pradėjo remti, kaip reikia gyventi pradėjo mokyti.

Kai tik pamatau mūsų ponią Briuselyje: orią, karališko stoto, savimi pasitikinčią, prasikaltusiems PIIGSAMS, tokią griežtą, visas pinigų spausdinimo ir tratinimo subtilybes išmanančią, didelis pasididžiavimas apima.

Kas, kad tas vidutinis PIIGSAS penkis kartus geriau gyveną už vidutinį lietuvį, bet kokie niekingi tie jų atstovai! Susirietę, akis nudelbę, kalti prieš visą pasaulį, kad savo žmonių neskurdina, į ožio ragą neriečia. Tiesa, tie, jauni ir karšti, Graikijos ir Italijos premjerai, dar bando purkštauti, bet, manau, kad greitai gaus jie į dantis su kokia bronzine skulptūra, kaip S.Berluskonis, ar prasmegs kokio sekso skandalo purve, kaip Stross khanas.

reklama

Apie naujas ir prabangias mašinas gerai žinoma: jų daugiausia ten, kur korupcija didžiausia – gamtos ištekliais turtingose, bet skurdžiausiose, Afrikos valstybėse. Kiek pamenu, su korupcija Lietuvoje – viskas tvarkoje, nors ir gamtos išteklių nėra. Unikali šalis! Tikras Perdimonoklis!

Gyvenime, kaip anekdote, jei yra gera naujiena, bus ir bloga. Jei su naujų automobilių pirkimu padėtis gerėja, milžiniškais tempais augant Lietuvos gyventojų pajamoms ir valstybės skoloms, bet ne algoms ar pensijoms, tai su kiaulėmis – švakai. Serga nabagėlės maru, nors tu ką.

Europos parlamento narys Bronius Ropė pasakė: „Šalia mano namų, už 20 km, buvo užkasta 20 000 kiaulių. Kiek bedirbtume – problema didėja. Lietuvoje maro paveikta teritorija apėmė 2/3 visos šalies teritorijos“.

http://www.ekspertai.eu/bronis-ropenepakanka-vien-stebeti-kiauliu-maro-plitima-butina-veikti/

O kaip tas kiaulių maras Lietuvoje atsirado, iš kur čia atklydo?Su ligomis, kurios valstybes „kiaulėmis“ padaro, tarytum, viskas aišku, tai su kiaulių ligomis – žymiai sudėtingiau.

Logiška ir politkorektiška būtų teigti, kad dėl kiaulių maro – „kalti rusai“ arba „Putinas kaltas“. Toks darbo pasiskirstymas dabar: ponas Dievas ir JAV, viename asmenyje, gerus darbus dirba, o Putinas su rusais – visus blogus.

Pasakojama, kad „ponas Dievas“ Gruzijoje, Užkaukazėje, įsteigė karinę biolaboratoriją. Žinia, visos karinės laboratorijos, kaip ir karas, kuriam jos skirtos, Šveiko žodžiais – „didelis gėris žmonijai, nes kare žūsta daug blogų žmonių“.

Perkopė kiaulės, toje laboratorijoje pabūvojusios, tada Kaukazo kalnus ir atsidūrė Šiaurės Kaukaze, Čečėnijoje. Pas kalniečius kiaulės kitokios, jei teko matyti, jos kalnais karstosi ne blogiau nei mūsų narsusis alpinistas Vitkauskas. Tada nukeliavo jos į Krasnodaro sritį, Centrinę Rusiją, Baltarusiją su šernais besiporuodamos, šernakiaulėmis ar šernais jau spėjusios virsti…

Rusijos federacijos (RF) vyriausiasis sanitarijos gydytojas Genadijus Oniščenko 2013-06-02 pareiškė, kad „kiaulių maras RF yra Gruzijos ekonominė diversija”. Rusijos žemės ūkio ministerijos duomenimis vien 2007-2013 metais buvo sunaikinta daugiau nei 600000 tūkstančių kiaulių ir RF patyrė apie 1 milijardą JAV dolerių nuostolių. Oniščenka tvirtino, kad kiaulių maro sukėlėjas buvo užneštas į Rusiją 2007 metais šernų, migravusių iš Gruzijos.

http://www.aif.ru/food/306209

2014 birželio 24, kaip pranešė INTERFAX.RU – Vyriausias RF sanitarijos gydytojas Anna Popova skaito ne be pagrindo versiją apie tai, kad kiaulių Afrikinio maro virusas buvo užneštas į Rusiją iš Gruzijos: “Palikim šį klausimą tiems, kas gali tai patvirtinti. Bet tai, kad yra tokia tikimybė, – tai be abejonės“. Popovos pirmtakas siejo Afrikinio kiaulių maro pasirodymą Rusijoje su Gruzijos teritorijoje esančia karinės JAV biologinės laboratorijos: „Gruzijos teritorijoje yra galinga karinė JAV karinio laivyno biologinė laboratorija. Po mūsų pareiškimų ją vos ne pajungė Gruzijos sveikatos ministerijai. Bet šis grubus darbas, kurį šiandien vykdo gruzinai, JAV teikimu, jis akivaizdus“. Oniščenko žodžiais, Rusijos specialistai lankė šią laboratoriją ir sunerimo dėl to ką ten pamatė.

reklama

http://www.interfax.ru/russia/382370

Buvęs Gruzijos prezidento Saakašvilio patarėjas, amerikietis Džefri Silvermanas padarė sensacingą pranešimą.

http://news.rambler.ru/19376016/

Jo žiniomis, moksliniame centre, įsikūrusiame Tbilisio priemiestyje, sukurtame remiant JAV vyriausybei, mokslininkai kuria biologinį ginklą ir netgi bando jį ant vietos gyventojų: „Ši laboratorija buvo pastatyta už JAV karinės žinybos pinigus. Jos kaina – 50 milijonų dolerių. Tikslas – tirti biologinį ginklą. Ir ši laboratorija yra čia, nes ją pavojinga laikyti JAV. Ir jeigu ją pastatytų Amerikoje, tai žmonės išprotėtų ir ją sugriautų“.

Silvermano nuomone, „negalima atmesti, kad būtent eksperimentai su virusais sukėlė paplitimą tokių pavojingų susirgimų, kaip kiaulių gripas ir tymai. Rusijos vartojimo priežiūros tarnybos (Rospotrebnadzor) duomenimis Gruzijos teritorijoje yra dar viena karinė laboratorija, remiama Pentagono.

Šiuo metu JAV plečia slaptų karinių laboratorijų tinklą ir kitose buvusiose TSRS valstybėse, esančiose Rusijos pasienio ir interesu zonoje, kas kelia grėsmę šiai valstybei:

http://www.fondsk.ru/news/2015/07/04/bio-blagotvoritelnost-kak-ssha-okruzhili-rossiu-biolaboratorijami-34176.html

2005 metais JAV gynybos ministerija ir Ukrainos Sveikatos ministerija pasirašė bendradarbiavimo susitarimą dėl neplatinimo technologijų, patogenų ir žinių, kurios gali būti panaudotos kuriant biologinį ginklą. Šio susitarimo rėmuose penkiuose Ukrainos miestuose buvo atidarytos Centrinės standartizacijos-laboratorijos (CSL):

http://www.2000.ua/v-nomere/derzhava/realii/stroitelstvo-amerikanskikh-biolaboratorij–v-ukraine-3-j-uroven-opasnosti_arhiv_art.htm

Odesos laboratorija, įsikūrusi „Apsaugos nuo maro institute“, specializuojasi žmogaus patogenų tyrimuose. Laboratorijos Dnepropetrovske, Lvove, Luhanske ir Merefe tiria gyvūnų patogenus. Marevo laboratorija yra tik už 30 km nuo Charkovo ir yra padidinto 3-jo saugumo laipsnio (dirbama su bakterijų ir virusų kamienais, kurie yra mirtinai pavojingi žmogui ir gali būti panaudoti kaip biologinis ginklas). Dar prieš valstybės perversmą, visuomenė buvo įelektrinta ir kėlė aliarmą dėl šių planų, rinko parašus, siuntė peticijas vyriausybei, nes buvo įsitikinusi, kad čia ne paprastos laboratorijos, tirsiančios patogenus ir įvairias vakcinas, o JAV biologinės krypties karinės bazės. Šiais metais numatoma atidaryti panašią biolaboratoriją Kazachstane.

Bet ką jau čia padarysi, Dievo keliai nežinomi, atsidūrė sergantys šernai Lietuvoje ir tiek. Liūdina tai, kad dėl tų kiaulių ir jų maro vieninteliam Bronislovui Ropei, gal dar kokiam latviui su lenku, galva skauda iš viso Europarlamento ir visos Eurokomisijos, kaip jis pats pasakoja, štai kur tikrai didelė bėda. Ir kur „Europos solidarumas“ dingo? Kai priimti migrantus – Europinis solidarumas, kai kovoti su užkratu, kompensuoti žmonėms nuostolius – jokio solidarumo. Ar tai ne visiškas Perdimonoklis?

Šauksmas


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
2   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают