Hagos tribunolas reikalauja iš naujo įkalinti Vojislavą Šešelį - serbą kovojusį prieš NATO okupantus

Anonimusas
+ 3 - 0
Автор: LTnacionalistas
Источник: https://ltnacionalistas.wordpress.com/2015/04/02/hagos-tribu...
7533-04-02 (2015 г.), читали 2272
0

vojislav_c5a1ec5a1elj.jpg

Dar praėjusių metų rudenį sutikome džiugią žinią, kad serbų laisvės kovotojas ir Serbijos Radikalų Partijos (SRP) vadovas V. Šešelj buvo paleistas iš kalėjimo užsienyje, jam leidus grįžti į tėvynę dėl rimtų sveikatos problemų (jam esant kalėjime išsivystė vėžys). Tačiau šią savaitę pasklido žinia, kad šis sprendimas yra atšaukiamas ir V. Šešelj yra reikalaujama suimti ir nedelsiant grąžinti į Hagos tribunolo kalėjimą.

Šito pretekstas yra tai, kad V. Šešelj, pareikšdamas, kad laisvanoriškai į kalėjimą negrįš, esą pažeidė jo paleidimo sąlygas, tarp kurių buvo sutikimas prisistatyti atgal Hagos tribunolui, jei tik to būtų pareikalauta.

Galime nei kiek neabejoti, kad šis sprendimas, kaip ir visa prieš V. Šešelj nukreipta byla, yra politiškai angažuotas ir nukreiptas prieš visą Serbijos nacionainio išsivadavimo judėjimą apskritai. Juk būtų naivu manyti, kad aktyvi V. Šešelj politinė ir visuomeninė veikla bei tvirta ir kovinga laikysena organizuojant protestus prieš NATO ir Europos Sąjungą (ES), nebūtų kaip reikiant papiktinusi Vakarų imperialistų ir to paties Hagos tribunolo, kuris būtent jų interesus ir aptarnauja.

reklama

Ir būtent dėl tokios savo pozicijos V. Šešelj ir toliau yra persekiojamas veidmainingųjų amerikoniškosios „laisvės ir demokratijos“ šauklių bei teroristinio imperializmo liokajų.

Taigi, dabar tam tikra užsienio institucija reikalauja Serbijos valdžios, kad ši išduotų savo pilietį šios institucijos rengiamo teisinio farso ir parodomojo teismo valiai. Čia derėtų iškelti du klausimus.

Pirma: ar Serbijos vyriausybė eilinį kartą nusileis užsienio imperialistiniam diktatui ir jam išduos ne tik savą pilietį, bet ir vieną nuosekliausių ir herojiškiausių Serbijos patriotų? Tai, žinoma, būtų itin žemas poelgis, tačiau jo tikrai galima sulaukti. Kita vertus, toks sprendimas visiškai demaskuotų Serbijos valdančiuosius kaip Vakarų padlaižius.

Antra: ar V. Šešelj sekėjai ir bendražygiai sugebės ne tik patys organizuotai ginti savo vadą, bet ir mobilizuoti masinį visuomenės palaikymą per protestinį judėjimą? Tai ne tik galėtų stipriai padėti V. Šešelj, bet ir sustiprintų jų bei SRP pozicijas politinėje kovoje prieš valdantįjį parsidavėlių režimą.

Kaip bus, parodys laikas. Tačiau, kiek tai liečia mus, tai turime pasakyti aiškiai, kad visiškai solidarizuojamės su V. Šešelj ir jo bei jo bendražygių kova už laisvą ir nepriklausomą Serbiją. Tegul ir Serbija, ir Europa garsiai pasako ir Serbijos valdžiai, ir Hagos tribunolui bei jo šeimininkams:

ŠALIN RANKAS NUO VOJISLAVO ŠEŠELIO!

 

100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
3   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают