Švediški feminizmai arba ką būtina žinoti kiekvienam vyrui Švedijoje, prieš atsisegant klyną

Versijos.lt
+ 3 - 1
Автор: Versijos.lt
Источник: http://versijos.lt/svediski-feminizmai/...
7533-03-23 (2015 г.), читали 3472
0

vediški-feminizmai-700x477.jpg

Gioteborgo prokurorė Mariana Niu:

„Jeigu moteris pareiškė, kad ją išprievartavo, pirmiausia reikia pasodinti vyrą į kalėjimą. Tegu sėdi, kol ta moteris nenusiramins, nesusigaudys savo gyvenime. Jeigu vyras lieka laisvėje, tai padaryti jai bus sunkiau. Teisti to vyro nebūtina, jeigu paaiškės, kad jis nekaltas. Tačiau pasodinti – būtina. Moters labui“.

Jeigu kažkas nesuprato, tai švedų tetulė prokurorė pasiūlė sodinti vyrus preventyviai. Kol moteris, padavusi pareiškimą dėl išprievartavimo neišsiaiškins savo jausmų ir neatsiims pareiškimo, arba kol baigsis teismas dėl išprievartavimo. Nes švediškas išprievartavimas yra ypatingai pavojingas nusikaltimas ir spėjamas nusikaltėlis turi būti izoliuotas nuo visuomenės, kad neišvengtų bausmės.

O žinote kas yra tasai „švediškas išprievartavimas“?

Tai moters apgavimas. Pavyzdžiui, dar prieš „tai padarant“ jis įtikinėjo ją, kad myli, o kitą dieną net nepaskambino.

Kitas variantas – „moters slopinimas savo vyrišku pranašumu“. Tipo bandei vaizduoti save protingesniu. Ar turinčiu didesnę patirtį. Ar daugiau žinančiu. Arba pademonstravai savo didesnius raumenis. Arba pasigyrei savo seksualine potencija. Arba tiesiog nepaklausei jos nurodymų ir pademonstravai nepagarbą jos subtiliai natūrai.

Arba tuo pat metu lankeisi pas kitą bobelę, apie tai neinformavęs jų abiejų.

Be to, moteris gali netgi nesuprasti, kad ją ką tik išprievartavo. Dėl to jai rekomenduojama po kiekvienos sueities su vyru pasitarti su patyrusiais tokiuose reikaluose advokatais. Tokių kontorų žmogaus teisių rojuje, kokiu tapo Švedija – ant kiekvieno kampo.

Pagal švediškus įstatymus išprievartauti galima ir nuosavą žmoną.

Man visada buvo įdomu: apkaltinimui išprievartavimu Švedijoje pakanka vien tik „aukos“ pareiškimo, ar visgi reikalingi liudininkų parodymai, foto dokumentai ir kitokie įrodymai. Juk nekaltumo prezumpcija ten kol kas dar nepanaikinta. O gal feministėms Švedijoje šita prezumpcija jau nebegalioja? O jeigu visgi galioja, tai kaip nukentėjusios damos renka įrodymus?

Ir dar mane domina: lesbietes irgi galima patraukti atsakomybėn už moters išprievartavimą pagal švediškus įstatymus? Ar lesbietę įstatymas laiko aukštesne už vyrą?

O jeigu moteris tokiu pat būdu „išprievartavo“ vyrą? Atseit, va kokia, kalė! Juk sakė, kad myli mane!

O gal prievartautojais Švedijoje gali būti tik vyrai? O kaip gi tuomet su lyčių lygybe triumfuojančio paties įvairiausio lygiateisiškumo valstybėje?

O gal tokių įstatymų priežastimi Švedijoje tapo tai, kad sužvėrėję vikingai galutinai, atsiprašant, uždulkino savo moteris? Na, tiesiog ramiai praeiti neduoda. Tiesiog viena negyjanti žaizda… (Dvasinė ir psichologinė, o visai ne ta, apie kurią pagalvojote). Štai ir teko sukurti įstatymą prieš nepasotinamus švedus. Nes kitaip tie vikingai ką tik norite užsantykiaus iki mirties.

Štai kur reikia emigruoti visoms moterims, kurios kenčia sekso stygių. Jei ir neemigruoti, tai bent jau seks turą surengti. Tiktai prieš tai reikia nusipirkti marškinėlius su užrašu švedų kalba: „Aš ne švedė!“ arba „Duodu ne pagal švediškus įstatymus!“. O išbadėję vikingai toliau jau patys susitvarkys.

Beje, dar vienas klausimas: o kuriems velniams švedams reikalingos jų moterys? Vis tiek vaikų negimdo, o ir miegoti su jomis labai pavojinga.

www


75% Плюс 75% Plus
25% Минус 25% Minus
3   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Друзья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают