Lopai seka pasakas apie Klarą Cetkin ir Rozą Liuksemburg, o vyrai tiesiog švenčia ir sveikina moteris

Blogeris Zeppelinusas
+ 1 - 0
Автор: Raimondas Navickas
Источник: https://www.facebook.com/blogeris.zeppelinus/posts/799135146...
7533-03-08 (2015 г.), читали 3431
0

Negaliu atsistebėti vienu dalyku. Iš kur tiek daug keistuolių, lakstančių po visą Feisbuką ir kovojančių su ...moters diena?

Vienas įkyrus vaginofobas buvo ir pas mane užklydęs. Teko net užblokuoti seilėmis besitaškantį agresyvų silpnaprotį, kad moterys be reikalo nesinervuotų.

JPRST, nepatinka šventė, skirta moterims, kurios metu jos sveikinamos vyrų vien todėl, kad Dievas jas sukūrė moterimis ir mums tai yra labai smagu - tai ir nešvęskite jos.

Tegul jūsų draugės, žmonos, mamos, seserys, dukros ir bendradarbės nukabinusios nosytes liūdnai žiūri, kaip pro šalį pakilia eisena žygiuoja šventiškai pasipuošusios ir gėlėmis nešinos moterys ir merginos.

Kad jau jų vyrai tokie idėjiniai Moters dienos priešai - tai ką padarysi?

Tokia keista elgsena man labiausiai primena tuos karinguosius ateistus, kurie mėgsta trolinti internautus Velykų ir Kalėdų išvakarėse.

Laksto tie tikintieji į Dievo nebuvimą po feisbukus ir pasakoja švęsti nusiteikusiems lietuviams bjaurias pasakas apie Kristaus testikulas simbolizuojančius margučius bei opijatus Kūčių patiekaluose.

Visai kaip jų proto broliai feminofobai su savo šimtas metų, kaip nebeaktualiomis istorijomis apie Klarą Cetkin ir Rozą Liuksemburg. Kurių sovietmečiu net valdiška propaganda nepasakodavo.

Norėčiau paminėti vieną aplinkybę, kurio kažkodėl nepastebi ar, tiksliau, nenori pastebėti liberlakonservatyviai ar tautiškai nusiteikę Kovo Aštuntos idėjiniai priešai.

Ši šventė, kuri kadaise gimė, kaip socialistų ir radikalių kovotojų už moterų teises sumanymas, buvusios SSSR TSRS (LDiena.lt pakeitimas) teritorijoje yra kardinaliai pakeitusi tiek formatą, tiek turinį.

Ji senų seniausiai NEBĖRA komunistinė šventė. Buvo - bet NEBĖRA.

Priešingai - dar sovietmečiu tarybiniais metais (LDiena.lt pakeitimas) ši diena buvo virtusi antra deideologizuota švente po Naujųjų Metų. Kurie irgi buvo pradėti galingai minėti bolševikų-stalinistų, kaip alternatyva Šv.Kalėdoms.

Kaip Kalėdų sugrįžimas nepanaikino Naujųjų Metų sutikimo tradicijos Lietuvoje, tik ją kiek transformavo, taip ir Motinos bei Šv.Valentino Diena nepanaikino tarptautinės Moters Dienos šventimo tradicijos, nors ir transformavo ją į kitokį pavidalą.

Kodėl?

Todėl, kad moterys nori joms skirtos šventės. Kuomet vyrai jomis džiaugiasi, sveikina, rūpinasi labiau, nei paprastai, lepina, skiria dėmesio ir etc. Joms patinka tokios dienos idėja.

Kas įdomu - ji patinka ir daugumai vyrų.

Na, bent jau didžiajai daliai tų, kuriems patinka moterys. Už visus kalbėti, suprantama, negalima.

Bet netradiciniai turi tarptautinę Gėjų ir kovos su homofobija dieną bei KomingAuto dieną, taigi skriaudos iš moterų pusės jiems kaip ir nėra.

Tokios dviejų lyčių visuomenės modelį sutvirtinančios šventės idėja yra ypač aktuali šiais laikais.

Kuomet brukamas daugybinio genderizmo modelis, pati mintis, jog yra šventė, kurioje visi skaidosi tik į dvi dalis - griežtai pagal lytį - ir vienos lyties atstovai sveikina, lepina bei apdovanoja kitos lyties atstovus tik dėl to, kad jie yra kitos lyties - yra SUPERKONSERVATYVI ir ULTRATRADICIONALISTINĖ.

Būtent tokia - tradicinių dviejų lyčių modelio visuomenės švente ir reikėtų ją galutinai paversti Lietuvoje. Ir visiškai nesvarbi jos komunistinė kilmė, apie kurią visi jau seniausiai pamiršo.

Ideologijų karuose nusavinti gerą idėją, formatą, giesmės melodiją iš idėjinių oponentų visuomet buvo šaunumo ir gebėjimo pasinaudoti priešo ginklais reikalas.

Todėl man niekaip nedaeina - ko siekia tie liberlakonservatyvūs ir tautiniai "cetkinistai" savo baisiomis pasakomis apie Kovo Aštuntosios ištakas?

Atiduoti puikią, jau tradicionalistine virtusią dviejų lyčių modelio šventę radikaliosioms feministėms ir kairiesiems ultraradikalams? Kad švęsti norinčios moterys būtų priverstos su jais solidarizuotis bent tame?

Kad niekas nebešvęstų Moters Dienos būtent kovo aštuntą? O tai kada ir kokiame formate siūlote?

Niekad ir jokiame - tiesiog nešvęsti?

Ir tuo nusispjauti į veidus šimtams tūkstančių moterų Lietuvoje, kurioms tokia šventė patinka? Kurios jos laukia ir noriai švenčia su VYRAIS, o ne su komunistais ar feministėmis?

Kokią alternatyvią Moters Dieną, kurioje dviejų lyčių modeliu būtų švenčiamas moteriškumo pradas ir vyrai visuotinai džiaugtųsi kita lytimi, ją sveikintų, lepintu bei apdovanotų jūs siūlote?

Jokios? Nebent špygą ant pagaliuko?

Nežinau, gerbiamieji.

Man atrodo, jog aš pradedu suprasti, kodėl kai kurioms politinėms jėgoms taip sunkiai sekasi laimėti bent kokius rinkimus.

Įsijautę į šventeivų-pamokslininkų vaidmenį "cetkinistai" pamiršo, kad moterys sudaro pusę elektorato rinkimuose? Ar jums į tai tiesiog nusispjaut?

Jei jau patys, savo noru siunčiate jas švęsti Moters Dienos su feministėmis ir radikaliąja kaire?

Tai nenustebkite, kad tos moterys jus laiko nukvakusiais šventeivomis, apsėstais keistų idėjų, kurie, matyt, nelabai moteris myli. Nes nori atimti iš moterų tik joms skirtą šventę.

Kaip gyvi jų balso rinkimuose nesulauksite. Nes moterys dažnai balsuoja NE galva, o širdimi.

------------------
Vienžo, keistesnį dalyką, nei aršus politinių organizacijų veikėjų siekis atiduoti ideologiniams priešams jų jau prarastą šventės formatą, kuris labai patinka didžiajai daliai potencialaus elektorato, vietoje to, kad suteikti jam SAVO ideologinį turinį , man net įsivaizduoti sunku.

Toks jausmas, kad "cetkinistai" neskaitė krikščionybės - ypač Romos katalikų - istorijos ir nežino, kaip sumaniai ir išmintingai buvo perimamos pagonių šventės. Po truputį paverčiant jas krikščioniškomis.

Bet mūsiškiams dešiniesiems politikieriams toks katalikiškas modus operandi, matyt, yra neįkandamas aukštasis pilotažas.

O paskui tokie cetkinistai stebisi, kad per rinkimus už juos niekas nebalsuoja.

Tai kaip balsuos, jeigu jūs patys rinkėjus-moteris baidote geriau, nei netolerantiška šiaudinė baidyklė su ventiliatoriumi subinėje?


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
1   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Друзья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают