Užteks bijoti - statykime konservatines išgamas į vietą!

Anonimusas
+ 60 - 1
Автор: Megztoji beretė
Источник: http://konservamsne.epizy.com/article.php?id=11...
7536-03-09 (2018 г.), читали 3057
8

Paprasčiausia atsibodo bijoti. Atsibodo lankstytis niekšybei ir neteisybei. Atsibodo, kai krauju iškovotą Laisvę, „prichvatizuoja“ vienas veikėjas. Atsibodo, kai bet koks kritikavimas konservatorių partijos NESĄMONIŲ (o be jų, priminkite, ką ta partija ir nuveikusi) iškart verčia kritikuojantį „vatniku“, „Kremliaus agentu“, „šunauja“, „Lietuvos priešu“... Atsibodo, kai gindami savo įkūrėjo garbę, tos partijos pakalikai apšaukia KGB agentais švenčiausius Lietuvos žmonės, davusius Lietuvai žymiai daugiau, negu visos partijos kartu sudėjus. Galų gale, ATSIBODO, kad visa Lietuva turi dirbti vienos partijos viršūnėlės gerovei.

Konservatoriai įprato būti šventi ir neliečiami. Suprantama, atėjus į valdžią pirmiausia ir buvo pakeisti teisėsaugos institucijų pareigūnai, tad dėl teisėsaugos JIE ramūs. Bet šito jiems buvo maža. Spauda, televizija, stambiausi lietuviško interneto portalai,- VISKAS kas formuoja žmonių nuomonę pateko į tas „baltomis pirštinėmis“ papuoštas rankas. Prieita iki tokio absurdo (mano pačio eksperimentas), kad „didžiausiam lietuviškame portale“ trinami komentarai, kurious pasisakoma už dabartinę valdančią partiją. Nes juk palaikydamas „valstiečius“ pasisakai prieš konservatorius, ko negalima leisti. Padedami savo klapčiukų, ir PIKNAUDŽIAUDAMI Facebooko taisyklėmis, šie „šventieji“, bando nutildyti bet kokį priešišką balsą ir amerikiečių sukurtame socialiniame tinkle. Facebook‘e gali pasisakyti prieš Europos Sąjungą, NATO ir nieko nebus, jeigu tik palaikai konservatorių partiją. Bet jeigu pasisakysi PRIEŠ ją, šūdvabaliai iškart supuls, užvers facebooko administraciją skundais, ir jie anksčiau ar vėliau tave pašalins. Toks šių kovotojų supratimas apie „žodžio laisvę“, demokratiją, ir „pavojus Lietuvai“. Juk ar gali būti didesnis pavojus negu pasisakymas prieš „vienintelę teisingą partiją“?

reklama

Jeigu dar nenutilsi, lietuviškas VSD gali įvardinti tave, kaip „grėsmę Necionaliniam saugumui“. Juk bet koks žodis prieš visokias juknevičienes su kubiliais, labai labai žeidžia mūsų saugumą. Mes tokie nesaugūs, jeigu apie ŠIUOS išgirstame ką nors blogą. Tad kieno gi saugumą gina VSD? Lietuvos ar konservatorių partijos?

Pabaigoje yra ir kitos poveikio priemonės. Gąsdinimai telefonu ar internetu, laiptai, nutepti raudonais dažais, galų gale ir tiesioginis smurtas. Paskutinis dėl ypatingo „megztųjų berečių“ bailumo įmanomas tik esant jų persavarai, penki prieš vieną. Kompozitoriaus Dobrovolskio žūtis, puikiai iliustruoja mano žodžius. Įdomu, kad teismo apkaltintas žudikas – laisvėje... Ar daug girdėjote, nužudymo bylų, kai po pirmoss instancijos teismo sprendimo žudikas nebūtų sulaikomas teismo salėje? Tačiau, čia matyt, galioja kitokie įstatymai, juk jis prieš „vatnikus“ ir kitokią šunaują“ už konservatorių idealus. Tokiems galima.

Lyg ir išvardinau priežastis, paskatinusias sukurti šį puslapį. Pakartosiu, kad pagrindinė iš jų, atsibodo bijoti ir tylėti. Kartu bus ir puiki proga pažiūrėti, ar Lietuvos Respublikoje įstatymai taikomi visiems, ar tik išrinktiesiems. Tikiuosi, kad Konstitucijos 25 straipsnis, sakantis: „Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti. Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.“,- nėra tik tušti žodžiai. Kviečiu dalintis skaitytojus bet kokia informacija susiejusia su „vienintele teisinga partija“, nurodytu el. paštu. Garantuojame anonimiškumą.

Taip pat pabrėžiu, kad viskas, kas parašyta šiame saite yra autorių asmeninė nuomonė. Mes galime klysti, jeigu tik bus ARGUMENTUOTAI nurodyta mūsų klaida, prižadame ją iškart ištaisyti (apie tai paskelbus PIRMAME puslapyje, o ne kažkur nematomoje vietoje, kaip tai daro tam tikri spaudos organai).

Tad, kviečiu skaityti, diskutuoti, dalintis informacija. Kad Lietuva būtų gražesnė. Ir vieną syk užteks bijoti.


98% Плюс 98% Plus
2% Минус 2% Minus
60   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 8

8. nuomone rimtai 5 0
2018-03-11 17:43:58

Konservatoriai ir Grybauskaite uzgrobe Lietuva, valdydami jegos strukturas ir teismus.

7. Anonimas 20 0
2018-03-10 16:24:56
Taigi jie fašistai, penimi jav ambasados. Apie juos, savo laiku, kalbėjo amžinątilsis Kuolelis. Bet jūs netikėjote...viskas, ką jis pasakė, išsipildė....na, bet jūs ir toliau tikėkite pasakomis apie tautinę valstybę. Tikėkite, kol buržujai jums kišenes kraustys.
6. DOTĖ 13 0
2018-03-10 13:28:19

Dirbau darbą .Atvažiavo Tiatė /tuomet Anūkas dar nefigūravo politikos erdvėj/, iš šonų, bet per žingsnį atsilikę, - du bajavi bajavi vyrukai (jei būtų kokie amerikantai, tai sakyčiau  sabakos arba gorilos). Abu išvaizdūs, galingi, kol...neprasidėjo: vienas jų įduoda Tiatei į rankas aplanką su popieriais, Tiatė švyst tą popieryną ant žemės. Antrasis trilinkas kažkaip taip pagarbiai išmokęs užpakalį atkišti, pakelia aplanką ir nuolankiai vėl deda tiatei į rankas. Perkreipti petukai, perkreipta šypsenėlė ir aplankas vėl skrieja į žoles. Dabar jau vienu šuoliu, bet vėl kažkaip saldžiai pagarbiai antrasis kelia aplanką iš žolių ir taip tris kartus: tiatė meta - bajavas vyrukas kelia...

Ir ką? Kol tiatė linksminosi, aš pati pradėjau darytis kažkaip sušiktai pagarbi /turbūt užsikrečiau nuo tų besilankstančių sabakų/. Ir kažkaip nuolankiai, sušiktai pagarbiai, kreipiausi į Tiatę.  Darbą atlikau ir dar spėjau užfiksuoti tursenančią persikreipusią figūrėlę, o iš paskos bindzeno du bajavi bajavi vyrukai. Jie nešė, pagarbiai nešė, tą sušvilptą aplanką. Jie irgi dirbo darbą. Kaip tarnybiniai šunys:nuolankiai, inkšdami.... O tiatė turbūt šaipėsi ta užjonservuota, perkreipta šypsenėle.

5. PastebėjimasAnonimas 37 0
2018-03-10 12:28:25

Džiaugiuosi, kad Lietuvoje atsiranda kasdien vis daugiau drąsių žmonių, nebijančių korumpuotos ir jau dvokiančios  mūsų sistemos. Pagarba už drąsą - žadinkite tautą.

4. Ditė 12 1
2018-03-10 10:06:30

Taigi va, sunkiausiai man sekasi "kontaktuoti" su tokiu portaliuku "kas vyksta Kaune".Pasiūliau straipsnelį iš MeToo konteksto, gavau atsakymą iš tokios merginos Brigitos Sabaliauskaitės: JOS PORTALAS TOKIAIS NIEKALAIS nesimaitina, oi, turbūt reikia sakyti - nesidomi. Padėkojau už info, mandagu iš panelės Brigitos pusės: mandagokai pasiuntė velniop.

Kitą sykį nieko nebesiunčiau, bet parašiau komentarą dėl konservų popinamo Tapino pliurpalų apie netinkamą Kauno mero elgesį prie miesto varpinės. Paprašiau  Andriaus pagarsinti skaitančiųjų biednuomenei, kiek šimtų tūkstančių savo esą LAISVĖS TV jam mestelėjo darbdavė RITA MILIŪTĖ ir, aišku, paprašiau priminti skaitančiajai biednuomenei, kad Rita vadinama VSD marčia, daug keistokų dalykėlių per nelab ilgą gyvenimėlį privirusi:pastūmusi, nustūmusi, patiesusi, pakirbinusi ir t.t. ir pan. Tai va, sakau,Andriau, nesvaik savo narcisizme, kad bėdžiai tau po monetą sunešė, nesiglostyk savimeilės, kad skaitanti biednuomenė tavo karitatūrišką konservobankišką tv išlaiko. Išgraužk, geriau pasigirk, kad iš Miliūtės gavai - už būsimus ar jau esamus nuopelnus - 50 tūkstančių pinigų. 

Tai va - rašiau tik komentarą, jokio teksto nesiunčiau, bet panelei Brigitai Sabaliauskaitei, o galbdar  kokiam kitam vekėjui tas nekonserviškas komentaras, matyt, neįtiko, todėl ir ekrane nepasirodė. O aš taip uoliai Tapino prašiau pasisakyti finansiniais klausimais ir tų finansų keliais į jo kišenes.

Oi, prisimiau, prieš keletą dienų tai pačiai Brigitai Sabaliauskaitei buvau nurodžiusi kelias reikšmingas kalbos klaidas jos tekste ir pasiūliau pasikartoti lietuvių kalbos gramatiką, o ir stiliaus elegancijos nereiktų pamiršti, tai va, gal tai panelei nepatikau dėl pastabų, o ne todėl, kad nepataikiau parašyti į konservišką šliopansą?

3. Durnių Laivo Kapitonė 26 3
2018-03-09 22:48:51

TAUTINES NEAPYKANTOS KURSTYMAS
  Dobrowolskio nužūdymas tai nuolatinis
Neapykantos kurstymo rezultatas delfiuose 15 min visokiu valatku ramanausku
pumprickaiciu bogdanu ... Neapykanta nekontroliuojama Šiandien jie žudo už Putina.
Ar prieš Putina- nesvarbu... ryt jie nužudys kitos tautybes... poryt
kitokios nuomones...- Jie nebesustos... Ruoškites- neapykantos kurstytojams
irgi klius- gal ju vaikas įsisegs auskara ne i ta ausi... Neteisingai...
Ar kepure ne tos spalvos... Ruoškites neapykantos kurstytojai.
Jūsų kurstyta neapykanta grįš bumerangu. Gal vaikams. Gal anūkams. Bet tikrai
sugrįš. Ir tada neklauskit už ką ir kodėl... Ir Gerbiamieji elfai ir kitos beretes.
Noriu pabrezti, kad jeigu kitas zmogus myli Putina, myli Lukasenko ar dar kazka,
ko jus asmeniskai nemylit - to zmogaus negalima uz tai zudyti.
Smurtą gali naudoti TIK VALSTYBĖ o ne koks beprotis patrijotas...

 

2. Anonimas 18 9
2018-03-10 01:00:29

Jus cia rimtai?! Citata: 'Smurtą gali naudoti TIK VALSTYBĖ'???  Tai suprantu pateisinate 2009 metais vykusi guminiu kulku panaudojima? Kai okupantai Rusai su tankais vaziavo per zmones irgi pateisinate? Kai beretes tryps Lietuvos zemele ir zmones irgi pateisinsite? NES NA JUK TAI VALSTYBES VEIKSMAI...

1. Už žodžio laisvę ir šviesią Lietuvos ateitį! 11 8
2018-03-10 01:54:09

Ar jūs sveiko proto, kad rašot tokias nesamones? Jūs UŽ tai, kad VALSTYBĖ NAUDOTŲ SMURTĄ? Prieš nekaltus žmones? Už žodžio laisvę?...Kas jūs per monstras??? Tik primatui gali ateiti tokių minčių į galvą...

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают