Vis tiek švenčiame kovo 8-ąją

Anonimusas
+ 6 - 0
Автор: SputnikNews.lt
Источник: https://sputniknews.lt/satires/20180306/5337779/lithuania-sv...
7536-03-09 (2018 г.), читали 850
0

kovo 8-oji
kovo 8-oji

Pirmąją pavasario šventę — Tarptautinę moterų dieną Lietuvos valdžia dekomunizavo, kovodama su tarybine pareitimi. Tačiau paprasti žmonės tam nepritaria ir toliau Kovo 8-ąją dovanoja moterims gėles ir dovanas

— Vytautai, nepatarsi man, kokie kvepalai dabar madingi? Artėja Kovo 8-oji, o aš dar nesugalvojau, ką dovanosiu savo moterims — mamai, žmonai ir dukroms. Kiekvieną kartą stengiuosi nesikartoti, bet nuolat užmirštu, ką ir kam dovanojau pernai. Tačiau visuomet turi būti kvepalai. Žmona su dukromis automatiškai pasidalina ir kartu naudojasi. Tiesa, dėl to, kad jos kartu kvepinasi vienais kvepalais, buteliuko užtenka daugiausiai trims mėnesiams.

— Arūnai, paprasčiau žiūrėk į visa tai. Aš kovo 6-ąją perku 10-15 tulpių. O kovo 7-ąją ir 8-ąją pradedu jas dovanooti savo kolegėms. O žmonai ir dukrai dar ir vokelį su pinigais pridedu. Niekada nerizikuoju pirkti joms kvepalų ar drabužių. Joms sunku įtikti. Visos moterys mėgsta deimantus, tačiau jiems man pinigų neužtenka. Bei mano žmona — praktiška moteris ir mano, kad neverta dėl kelių blizgučių ausyse išleisti dviejų metų mokytojos atlyginimo. Tik turtuoliai gali sau tai leisti. Jie tokiu būdu stengiasi išsaugoti savo grynuosius. Mes tokių problemų neturime. Per metus sugebame tik kelionei į Egiptą ar Palangą sukaupti.

— Beje, gera idėja. Gal padovanosiu joms dviejų savaičių atostogas Egipte. Nuvažiuosime kaip tik tuo metu, kai vyks futbolo pasaulio čempionatas. Jos deginsis saulėje, o aš galėsiu ramiai džiaugtis turnyru. Labai gera idėja, lėksiu į kelionių agentūrą ir paskambinsiu viršininkui, paprašysiu atostogų.

— Žiūrėk, kad tau netektų dar ir vokelių su eurais pridėti prie kelialapių. Juk kiekviena moteris prieš atostogas nori atnaujinti savo garderobą. Neduok Dieve paplūdimyje kas nors prisimins, kad pernai ji vilkėjo tą patį maudymuką.

— Nieko, dėl futbolo galiu paaukoti savo eurus. Juolab, kad tai vyksta tik kartą per keturis metus.


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
6   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Друзья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают