Dėl išsakytos nuomonės stipriai įsižeidusiam intelektualaus konservatorių humoro kūrėjui atvipo žandikaulis

Ekspertai.eu
+ 13 - 0
Автор: Ekspertai.eu
Источник: http://www.ekspertai.eu/del-issakytos-nuomones-stipriai-isiz...
7535-10-24 (2017 г.), читали 1251
2

screen-shot-2017-10-24-at-06-37-11.png
Konservatorių žurnalistas ir intelektualaus humoro kūrėjas A> Tapinas. Nuotr facbook.com

Nors nepriklausomo konservatorių portalo delfi.lt redaktorė, mėgstanti žmones skirstyti pagal išvaizdą, Monika Garbačiauskaitė-Budrienė ir pasitraukė iš užimamų pareigų, tačiau leidinys ir toliau atkakliai dirba savo originalių fekalijų purškimo stiliuje.

„Kremliaus ruporas „Sputnik Litva“ ėmėsi ir garsaus Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus. Pasiremdamas anksčiau paskelbtu prieštaringai vertinamu dizainerio įrašu feisbuke, „Sputnik Litva“ skelbia naują interviu su J. Statkevičiumi, kuriame Lietuvai skiriami ne patys gražiausi žodžiai“, - skelbiama publikacijoje „Kremliaus ruporas bando pasinaudoti ir J. Statkevičiumi: paskelbė skandalingą interviu“.

reklama

Ši publikacija nieko neišsiskirianti iš didelio išmatų srauto, kiekvieną dieną ištekančio iš šio nepriklausomo konservatorių tinklalapio.

Įdomiau, kaip į dizainerio nuomonę sureagavo intelektualaus konservatorių humoro kūrėjas Andrius Tapinas.

Dėl atvirai išsakytos dizainerio nuomonės įsižeidęs vyriškis prisipažino, kad nuo J. Statkevičiaus interviu jam atvipo žandikaulis.

„Atvipo žandikaulis. Išskirtinis Juozo Statkeviciaus interviu Kremliaus propagandos portalui „Sputnik“. <...> Juozai, tu esi skuduras. Ir kaip paprastas, drėgnas skuduras net nesupranti, kad į tave valosi purvini kerziniai batai“, - reikalo esmę išaiškino konservatorių atstovas.

Keli susiję:

Konservatorių rasistinis mąstymas nėra piktas – jis nuoširdus  

Istorikas sukritikavo garsų Lietuvos humoristą už jo savitą istorijos išmanymą   

Permainos nepriklausomame konservatorių internetiniame leidinyje   

M. Garbačiauskaitė-Budrienė: na ir pati dama, neslėpkim, baisoka  


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
13   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 2

2. o man 2 0
2017-10-26 19:22:02
Dažnai atvimpa žandikaulis dėl A.Tapino neintelektualaus humoro, R.Valatkos nepraustaburniško stiliaus straipsnių delfi.lt portale, dėl A.Užkalnio virtuvinių reportažų tame pačiame ,,krūtų" portale, kur nuolat įpinami politiniai motyvai, dėl išvis propagandinio delfi.lt stiliaus. Bet juk nerašau pasipiktinusių komentarų, nerėkiu ir nestūgauju, patraukau pečiais iš nustebimo ir tiek. Išvis ėmiau mažai skaityti propagandinius portalus: delfi.lt , lrytas.lt. Randu gal ne tokius atseit ,,populiarius", bet tikrai geresnius portalus. Kur bent jau mažiau vienpusiškos propagandos.
1. Anonimas 3 0
2017-10-24 23:48:20

Po nepavykusio bandymo atlikti oralinį Juozui, Tapinas panaudojo epitetą skuduras. Keista tik kaip seno komunisto nomenklatūrininko panorėjo oralinio?

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают