Olga Četverikova: Kas vadovaus Pasaulio vyriausybei (video)

Algimantas Lebionka
+ 15 - 0
Автор: Algimantas Lebionka
Источник: http://lebionka.blogspot.lt/2017/09/olga-cetverikova-kas-vad...
7535-09-21 (2017 г.), читали 1168
2

Donaldo Trampo buvimo prezidento poste laikotarpiu JAV tvirtai gins Izraelio interesus ir bus jo „ištikimu draugu“. Tai pabrėžė JAV viceprezidentas Maiklas Pensas. Komentuoja Maskvos universiteto docentė, dr. Olga Četverikova (O.Č.):

Pasaulio galingieji, savo ideologu lūpomis duoda suprasti, kad dabar vyksta civilizacijų pasikeitimas. Vieni naują civilizaciją vadina trečia pramonine revoliucija, kiti ketvirta pramonine revoliucija. Jie atkreipia dėmesį ne tik į gamybos sferoje vykstančius pasikeitimus, bet ir į valstybių demontavimą, pilnai keičiasi socialinė struktūra. Svarbiausia-keičiasi paties žmogaus suvokimas.

Ši tvarka, kuri egzistavo, buvo paremta vienos valstybės – JAV hegemonija. Pax Americana šiandien traukiasi ir jos vietą užima dvasinis sionizmas ir žydų civilizacija. Šis perėjimas planuojamas iki 2018 metų. Izraelio palaikymas yra pagrindinis tikslas JAV protestantų žydo-krikčionių, kuriems priklauso Pensas.

Kad Rusijai vykdyti savo nacionalinę politiką, jai reikia turėti finansinį ir ekonominį suverenitetą. Tai labai gerai suprato Stalinas. Šiandien mes matome totalinę Rusijos centrinio banko priklausomybę nuo JAV. Tokiomis sąlygomis nėra net ką kalbėti apie valstybės suverenią politiką.


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
15   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 2

2. LDiena > N.A. 0 0
2017-09-26 16:26:26

Nereikia kabinėtis prie gerbiamo Algimanto - LDiena.lt tik perpublikuoja jo bloge paskelbtus straipsnius.

Manau, tamsta pakankamai protingas, kad atskirti, kur Algimanto, o kur Četverikovos mintys ir žodžiai.

1. N.A. 0 0
2017-09-26 15:03:10

LEBIONKA, kodėl nurašinėjat svetimą vertimą ir pasirašot savo vardu? (turiu galvoj "Katalikybės judaizaciją")? Jūsų portale mano komentaro nepraleidžia. O. Četverikovos medžiaga gera, bet nederėtų plagijuoti  vertimo.

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают