Šilutės naujienos- Prorusiška propaganda liejasi ir Šilutėje

Anonimusas
+ 2 - 0
Автор: BūkimeVieningi
Источник: http://bukimevieningi.webnode.com/products/silut%C4%97s-nauj...
7533-01-17 (2015 г.), читали 3476
0

10919048_628779690581300_5539850679666009881_n.jpg

silutėsnaujienos.lt

Lietuvos valstybės pasirinktas kelias ateitį kurti ne su Sovietų Sąjunga, o su laisvos Europos valstybėmis ir NATO, kai kam užkliūva net minint Sausio 13-osios aukų atminimą.
Šiomis dienomis Šilutėje ir rajone plūstelėjo skrajučių banga, kuriose raginama pasipriešinti sausio 1-ąją įvestai naujajai valiutai - eurui, „išvyti iš Lietuvos JAV - ES okupantus“, „stoti į politinę kovą prieš JAV ir ES“.
Praėjusios savaitės pabaigoje tokias skrajutes laiptinėse rado Šilutės Melioratorių alėjos ir Kintų daugiabučių namų gyventojai.
„Šilutės naujienas“ taip pat pasiekė nuotrauka iš Kintų, kurioje ant tvoros raudonais dažais išpieštas šokiruojantis užrašas „JAV, NATO - pasauliniai teroristai ir okupantai - lauk iš Lietuvos“.

reklama

Vaido Lekstučio komentaras:

O kodėl tai ne prolietuviška propaganda? Iš kur tokios fantazijos, kad tai prorusiška propaganda? Tai parodo, kad "Šilutės naujienos" yra pliatkų ir fantazuotojų lygio informacijos skleidėja.

Lietuvos valstybės kelias buvo parinktas, o ne pasirinktas kurti ateitį, patampant vakarų kolonija. Sovietų sąjungos nebuvo, buvo Tarybų sąjunga... Tik "atgavus" Lietuvos nepriklausomybę, ji buvo labai greitai iškeista į alaus butelį ir skalbimo miltelius. Ką pamiršote jau? O gal dar yra tikinčių, kad Lietuva yra laisva ir ES įstatymai nėra viršesni už Lietuvos?

 


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
2   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают