Lietuvos Valstybė skelbia karą. Karą savo piliečiams...

Anonimusas
+ 17 - 1
Автор: Durnių Laivo Kapitonė
Источник: http://ldiena.lt...
7535-02-05 (2017 г.), читали 1767
0

Lietuvos Valstybė skelbia karą. Karą savo piliečiams...

Pirmas požymis

2016 sausio 12d. 15:52 15min "Siunčiant šaukimus del tarnybos nėra skirtumo – šaukiamasis Lietuvoje ar užsienyje"

"Pasak karininko, tuo atveju, jeigu užsienyje gyvenančiam šauktiniui nepavyktų šaukimo pristatyti, jo buvimo vietos būtų ieškoma derinant su užsienio reikalų ministerija, taip pat tie žmonės pakliūtų į policijos ieškomų asmenų sąrašus."

Antras požymis

2017 m. sausio 25 d. 19:00 LRT "Iš PSD įmokų skolininkų planuojama išieškoti 5,7 mln. eurų"

"Net jei žmogus šiuo metu gyvena ir dirba ne Lietuvoje, tačiau apie tai nepateikė jokios informacijos, įmokos jam yra skaičiuojamos, o laikuvnesumokėtos – išieškomos priverstine tvarka."

"Nuo 2017 m. sausio 18 d. supaprastinta tvarka, leidžianti išieškoti skolas iš asmenų, gyvenančių ar turinčių lėšų kitose Europos Sajungos valstybėse. ĮIsigaliojusi europinio saskaitos blokavimo įsakymo procedūra leis kreditoriams areštuoti skolininkų kitose šalyse turimas banko sąskaitas nesikreipiant i užsienio teismus."

Trecias požymis

2014 m. kovo 17 d. 13:20 delfis "290 tūkst. vairuotojų greitai turės problemų dėl senų pažymėjimų"

---

Pabandysiu pakramtyti kq gi tai reiškia.

Karą skelbia žinoma ne Lietuva. Karą skelbia Lietuvos valdžia - Seimagyviai ir valdžiažmogiai. Emigrantai jau ir taip yra nuskriausti savo Valstybės. Jie išvyko, kad galėtų išgyventi. Ką padarė valdžiagyvis, kad pilietis liktų Lietuvoje? Nieko. Bet valdžiagyvis daro viską, kad Lietuvos pilietis nukapotų visus siūlus ir gijas rišančias jį su Lietuva. Štai pilietis sėkmingai gyvena ir dirba kažkur londėsebergenuosebirkenau. Ir jį karo ministras paskelbia "ieškomų policijos asmenų saraše"? Ką padarys dalis piliečių turinčių galimybę priimti kitą pilietybę atsisakant Lietuvos?

Teta SODRA. Gal jūs skolingas 20 eurų Sodrai. Gal skola yra klaidingai nustatyta. Ir štai  kažkur Pasaulyje norite atsiskaityti. O jūsų sąskaita užblokuota tetos Sodros. Šito piliecio akyse užsidegs meile Lietuvai ir jos institucijoms?

REGITRA. Kokia gera ta Regitra. Ji jums už jūsų pinigus išduos naujo pavyzdžio vairuotojo pažymejimus, beje galiojantį ne visame pasaulyje.

Priežastys:
- pametus jums nereikės važiuoti i Regitra, nes naują bus galima užsakyti internetu;
- sunkiau bus padirbti. Ha ha ha - kokiu tikslu gali būti padirbinėjamos 1992 metais išduotos teisės?
- užsienyje jums bus lengviau nuomotis automobilį. (?)
- dėl medicininės pažymos atnaujinimo. (todėl reikia keisti teises?)

O ES direktyva leidžia senus vairuotojo pažymejimus naudoti iki 2033 metų. Paskaičiuojam: 1992 metais jauniausiam vairuotojui buvo 18 metų ir pridedam tarpą nuo 92 iki 2033 gaunasi, kad jauniausiam vairuotojui 2033 metais būtų 69 metai. Kas savaime natūraliai išsprendžia teisių keitimo klausimą.

Kas ir kodėl daro viską, kad Lietuvos piliečiai pradėtų nekęsti savo valdžios ir valstybinių institucijų? Vidaus priešai? Išorės priešai? Vatnikai? Kremlius? Pasipinigautojai?

Vistik kur protesto mititingai ir akcijos? Juk jūsų nuomonė svarbi valdžiagyviams. Labai svarbi.


94% Плюс 94% Plus
6% Минус 6% Minus
17   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Друзья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают