Europos okupacijos repeticija

Versijos.lt
+ 0 - 0
Автор: Versijos.lt
Источник: http://versijos.lt/europos-okupacijos-repeticija/...
7533-01-08 (2015 г.), читали 3456
0

Nebus fronto linijų, kaip nebus ir užnugario, nebus pulkų, įžengiančių į nugalėtus miestus, nebus gauleiterių ir okupacinių komendatūrų. O bus būtent štai taip, kaip nutiko Paryžiuje – staigus antpuolis, sušaudymas ar skerdynės ir ištirpimas minioje. Rezultate liks kraujas ir siaubas.

Ir šitas siaubas vis stiprės ir plėsis. Siaubas apgaubs Europos miestų gatves, kai štai tokių nuosprendžių įvykdymų vis labiau gausės. Tai, kad sušaudymas Paryžiuje buvo nuosprendžio įvykdymas – šito net neslepia. Priešingai – apie tai garsiai kalbama. Ir nėra nė vienos priežasties viltis, kad po pirmojo sušaudymo nepaseks sekantys. Vadinasi, siaubo tiktai daugės. Ir ateis momentas, kai europiečiui bus ištarta šiandien Ukrainoje jau išbandyta frazė:

„Pasižiūrėkite – ten, kur gatves patruliuoja šariato patruliai, ten niekas nešaudo, ten nieko nežudo. Taip kad pasirinkite: arba šariato patrulis, arba rizika, kad jus už akių pasmerks ir paskui sušaudys, kaip pasiutusį šunį, tiesiog gatvėje“.

Ir kai jūs manote, ką pasirinks paprastas europietis? Teisingai, aš irgi taip manau. Nes Europoje nėra nei vieningos organizacijos, nei netgi idėjos, kurios sugebėtų priešintis paprastai ir efektyviai Islamo Valstybės ideologijai:

„Kovok su netikėliais ir veidmainiais ir būk su jais žiaurus… Ir žudykite juos, kur tik sutiksite, ir vykite juos iš ten, iš kur buvote išvaryti jūs: juk pagunda yra baisiau už mirtį!… O kai sutiksite tuos, kurie netiki, tai – smūgis kalaviju per kaklą…“

O svarbiausia – europiečiai neturi ir turėti negali tokio užnugario, kurį turi Alacho kariai, už kurių nugaros droviai, bet atkakliai šmėkščioja „Gėrio Imperijos“ šešėlis. Imperijos, kuri kategoriškai nesuinteresuota Europos stabilumu, kad ir kokią vėliavą toji Europa iškeltų – žydrą žvaigždėtą ar žalią islamo.

O tai reiškia, kad kraujo ir siaubo bus lygiai tiek, kad iškiltų poreikis laikyti savo santaupas ne niekingų eurų, o amžinai žaliuojančio dolerio pavidalu. Pusė milijardo FRS popiergalių turėtojų, pasirengusių iškeisti į juos savo aktyvus, o taip pat ir savo valstybių aktyvus – sutikite, tai tikrai nebloga premija už nenuilstamą rūpinimąsi islamistinių eurospecialistų auklėjimu, globa ir teisingu orientavimu.

Ir atkreipkite dėmesį – viskas be galo tolerantiška ir demokratiška.

Atsižvelgiant į europiečių atsargumą ir santūrumą (nors iš teisybės - tai elementarus konformizmas, egoizmas ir abuojumas kitų atžvilgiu - LDiena.lt) – o visi klaikiai bijo, kad juos gali palaikyti kokiais nors „islamofobais“ – dabar galima laukti, kad jokių ekscesų nebus. Europoje žmonės pamėgins imtis aktyvių veiksmų tiktai tada, kai ateis liūdnai pagarsėjęs „blogiausias atvejis“, kai kam nors tiesiog vidury galvą nupjaus galvą ir nufilmuos apie tai video. Tada visi urmu pajaus, kad tai jau liečia juos asmeniškai ir ims apie tai aimanuoti. O gal ir to nenutiks, kaip niekas Paryžiuje nesipriešino nacistų okupacijai.

Juk akivaizdu, kad geriau sėdėti tyliai kaip pelei po šluota, negu „uždengti krūtine ambrazūrą“, rizikuojant savo neįkainuojama subine. Šiam tikslui Europa jau seniai naudoja pasibjaurėtinus laukinius rusus, kuriuos paskui visada galima patapšnoti per petį, pavadinti sąjungininkais ir pasiųsti į mirtį „už mūsų ir jūsų laivę“.

Pirmas dalykas – jų negaila.

Antra – taip jiems ir reikia…

Gal ir šį kartą pasiseks, kaip manote? Europos okupacijos repeticija jau įvyko. Ar įvyks rekonkistos repeticija?

www


50% Плюс 50% Plus
50% Минус 50% Minus
0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Друзья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают