Rusai valdžios vagis sodina į kalėjimą, o mes į Seimą

Algimantas Lebionka
+ 8 - 0
Автор: Algimantas Lebionka
Источник: http://sauksmas.lt/18544.html...
7534-11-16 (2016 г.), читали 1031
0

Auksinių šaukštų vagis vakar prisiekinėjo ištikimybe Lietuvai! Kaip dar labiau galima išsityčioti iš Lietuvos žmonių, kaip per sąrašą įvilkti į Seimą dėl biudžeto lėšų vagystės susikompromitavusį politiką, kaip leisti jam viešai išniekinti Seimo nario priesaiką?

Man atrodo, kad riksmas „Rusai puola“ reikalingas vien tam, kad vogti, sukėlus triukšmą. Tai per šimtmečius išbandyta vagių taktika.

reklama

Šiandien New YorkTimes rašoma, kad Rusijos ekonomikos ministras buvo sulaikytas išvakarėse ir apkaltintas 2 milijonų kyšio paėmimu „ryšium su didžiuliu naftos sandoriu“.

Šašiasdešimtmetis Aleksėjus Uliukajevas buvo pats aukščiausias pareigūnas, sulaikytas Rusijoje nuo 1991 metų pučo laikų, rašo New York Times.

Baudžiamoji byla buvo iškelta prieš poną Uliukajevą dėl įtarimo pareikalavus kyšio už sankcionavimo parduoti naftos kompaniją „Bašneft“, kompanijai „Rosneft“.

„Rosneft“ sumokėjo daugiau negu penkis milijardus dolerių „Bašneft“, kurią vyriausybė konfiskavo pas vieną iš oligarchų. Iki paskelbimo apie pardavimą visuomenėje vyko viešos diskusijos, o Putinas pareiškė nusistebėjimą dėl vyriausybės rekomendacijos leisti sandorį.

Putino spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas papasakojo rusų žurnalistams, kad tai „labai rimti kaltinimai, kurie reikalauja rimtų įrodymų“. Jo žodžiais, galutinį sprendimą duos tiktai teismas.

New York Times rašo, kad per paskutinius du metus Rusijoje buvo areštuoti mažiausiai du gubernatoriai, bet tokio lygio korupcionierius areštuotas pirmą kartą.

New York Times, suprantama, nieko nerašo apie auksinius šaukštus ir vagis, kurie dirbs Lietuvos Seime. Ką rašyti apie valstybę, kurios valdžia įnirtingai trina ją iš pasaulio žemėlapio, toleruoja vagis?

Taigi, „rusai ir toliau mus puola!“

Algimantas Lebionka

Šauksmas


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
8   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают