Bulgarų nacionalistai prieš NATO ir ES

Anonimusas
+ 0 - 0
Автор: LTnacionalistas
Источник: http://ltnacionalistas.wordpress.com/2014/12/12/bulgaru-naci...
7532-12-12 (2014 г.), читали 2794
0

atakas.jpg
Volenas Siderovas

Kalbėdamas Bulgarijos parlamento posėdžio metu gruodžio 5 d. bulgarų nacionalistų partijos „Ataka“ lyderis Volenas Siderovas pasiūlė surengti nacionalinį referendumą dėl šalies išėjimo iš NATO ir ES. Politiko nuomone, tolesnė narystė šiose organizacijose kelia grėsmę tiek Bulgarijos saugumui, tiek ir jos ekonomikai.

Kaip pavyzdį Siderovas pateikė atvejį, kuomet Rusija atsisakė tiesti dujotiekį per Bulgariją. Politikas įsitikinęs, kad Rusijos taip atsakė į nenuoseklią ir nekorektišką pastarųjų Bulgarijos vyriausybių politiką. „Negalima kalbėti vieną, o daryti kitą“, – pabrėžė jis. Susidariusią situaciją Siderovas vertina kaip „smūgį Bulgarijos nacionaliniams interesams ir garbei“, dėl kurio šalis netenka darbo vietų, garantuotų kasmetinių pajamų ir galimybės tapti Europos energetiniu centru.

Pasak „Atakos“ lyderio, tiesioginė Berlyno sienos griuvimo pasekmė buvo staigus buvusio Rytų bloko šalių (Bulgarijos, Rumunijos, Serbijos, Čekijos, Slovakijos ir kitų) gyventojų nuskurdimas. Šių šalių pramonė buvo išgrobstyta, visuomeninė santvarka sugriauta. Jas hipnotizavo kažkokios „euro-atlantinės integracijos“ pažadais, o ši „integracija“ galiausiai reiškia narystę ES ir NATO.

Siderovas taip pat pažymėjo, kad 90-aisiais Rusija praktiškai buvo kolonizuota kontroliuojant jos lyderius, ir tai buvo išdavystė iš vidaus. Dėl to turtingi šalies resursai ir pajamos iš jų nutekėjo į Vakarų rankas, o gyventojai atsidūrė skurde. Kalbėdamas apie Putino atėjimą į valdžią, politikas pažymėjo, kad maždaug prieš dešimt metų situacija pasikeitė, naujieji vadovai ėmėsi atstatyti sugriautą šalį ir konfiskuoti globalistų pelnus.

„Vakarų globalistai nepatenkinti daugumos pravoslavų siekiu gyvento orų gyvenimą. Tai kelia grėsmę jų pelnams ir pretenzijoms viešpatauti pasaulyje. Jie ryžosi karui su Rusija, tas karas vykdomas ekonominėmis priemonėmis ir karinėmis provokacijomis“, – pareiškė Siderovas, grįždamas prie šiandienos įvykių.

Naftos kainų kritimą, politiko nuomone, sukėlė JAV, kurios, kaip ir 1980-aisiais, stengiasi pakenkti Rusijos eksportui. Vašingtonas taip pat aktyviai trukdo Europos dujų projektams, kuriuose dalyvauja Rusija.

Kalbėdamas apie situacija Ukrainoje Siderovas pareiškė, kad JAV sukėlė karą Ukrainoje, investuodamos į jį 5 milijardus dolerių. Provokacija „maidanas“ buvo įvykdyta siekiant sukelti konfliktą, į kurį Bulgarija neturi leistis įtraukiama. Siderovas mano, kad Bulgarijai reikalinga valdžia, gebanti teisingai vertinti įvykius pasaulyje ir atitinkamai reaguoti į juos.

„Kaip parodė įvykiai, nuolankumas NATO ir ES kenkia mums. Laikas surengti referendumą dėl narystės jose. Atėjo laikas nuspręsti, ar mes toliau rysime šitas euro-atlantines dulkes, kol uždusime, ar prisiminsime savo senas eurazietiškas šaknis“, – pareiškė Siderovas.

Šaltinis: http://www.warandpeace.ru/ru/news/view/96442/


50% Плюс 50% Plus
50% Минус 50% Minus
0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Друзья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают