Durnasklaidos žinios debilams

Anonimusas
+ 2 - 0
Автор: BūkimeVieningi
Источник: http://bukimevieningi.webnode.com/products/durnasklaidos-zin...
7532-12-12 (2014 г.), читали 3627
0

"Būkime vieningi" nebeatlaikė ir išsiliejo:

Durnalistai praneša, kad mirė Radžio šuo ir ČŽV kalėjimai galimai buvo Lietuvoje, bet Lietuvos marionetinė valdžia tipo nieko nežino, nes Rusai puola, Rusai puolė, Rusai puls. Donbase paliaubos, teroristai nustojo patys šaudyti į save ir į taikius gyventojus. Debilų linksmintojas Cololo Faceboke ragina spausti patinka ant šio vaizdo įrašo...

LDiena.lt: savo ruožtu turiu pridėti - Lietuvos bananinės respublikėlės televizijose seniai įsigalėjo proto invalidų savitarpio pagalbos "kultūra", kai vieni išgamos proteguoja kitus išgamas. Televizijos laidų turinio bukėjimo ir vulgarėjimo lygis - puiki iliustracija to, kas Visuomenės Saugumo Koncepcijoje vadinama "regioninio elito" degradavimu. Tai yra, kai vietinis šūdelitis, sugebėjęs uzurpuoti valdžią ir ją išlaikyti - tą valdžią (darbo vietas, įtaka, ryšius, paskyrimus) perdavinėja asmenims tik IŠ SAVO PAČIŲ rato.

reklama

Taip susidaro uždara sistema, kuri pati save saugo nuo išorinės įtakos ir konkurencijos. O ant viršutinės šitos sistemos laktos sutūpę iubervištgaidžiai ir iubervištos akylai prižiūri, kad ant žemensniųjų sistemos laktų nepatektų daugiau, negu jie patys, gabumų ar potencialo turintys "liaudies tarnai".


Kai viršutinis pažvelgia žemyn - jis mato vin tik šūdus.
Kai apatinis pažiūri viršun - jis mato tik subines.

Galų gale toks karta iš kartos besitesiantis šūdėjimo procesas baigiasi "elito" apipjaustymu, kai revoliucijos, oranžinio-mandarininio perversmo ar elementaraus berazumių liaudies masių palaikomo pučo metu vištgaidžiai ir vištos nuo sisitemos laktų patenka į "liaudies nepasitenkinimo" mėsmalę, o jų vieton pastatomas "naujasis elitas".

Per 25 metus - praktiškai pasikeitė viena veiksni karta ir vietoj buvusio "tarybinio auklėjimo žmogaus" beveik visur pagrindinę veikiančią masę sudaro "lūžio momentu" suformuoti veikėjai. jeigu galvojate, kad tai dorovės ir sveiko proto dugnas - galiu nudžiuginti: jeigu viskas bus palikta savieigai - dar po 15-20 metų mums teks patirti "laisvos kapitalistinės liberazmatinės" kartos veiklos rezultatus - ir tuomet kalbos apie eutanaziją, apie prostitucijos ir narkotikų legalizavimą taps nebe kalbomis, o realiais "homo libero ituanicus" darbais.

Bet tuomet iubermenšų apipjaustymas - taps nebeišvengiamu.


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
2   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают