Dėl euro įvedimo

Anonimusas
+ 1 - 1
Автор: LTnacionalistas
Источник: http://ltnacionalistas.wordpress.com/2014/12/07/del-euro-ive...
7532-12-08 (2014 г.), читали 3336
0

plakatas-euro-01.jpg

Parsidavėliška Lietuvos valdžia, klusniai vykdydama stambiojo kapitalo ir jam atstovaujančių Europos Sąjungos (ES) komisarų interesus, sausio 1 d. ruošiasi panaikinti paskutinį Lietuvos formalaus valstybingumo atributą – litą. Neteisėtas nacionalinės valiutos panaikinimas yra ne tik Lietuvos valstybingumo žlugdymas, bet ir garantuotas Lietuvos piliečių skurdinimas.

Įvedus eurą prekių kainos neišvengiamai  išaugs. Įsijungimas į euro zoną automatiškai yra ir prisijungimas prie Europos Stabilumo Mechanizmo, pagal kurį dirbančioji lietuvių tautos dalis (taip taip, būtent JŪS) turėsite iš SAVO KIŠENĖS prisidėti prie 8 mlrd. Lt vertės mokesčio, kuris  atiteks STAMBIAJAM  VIETOS BEI UŽSIENIO KAPITALUI gelbėti!

Euras tarnauja tik liberal-kapitalistinių nusikaltėlių interesams ir yra visiškai PRIEŠIŠKAS visų sąžiningai dirbančiųjų interesams! Tereikia pasižiūrėti, kokį „gėrį“ ši okupacinė valiuta atnešė Ispanijai, Graikijai, Italijai, Portugalijai…

Tuo tarpu Europos tautas siekiama suniveliuoti į vientisą klusnių, vartojimo kultą išpažįstančių kosmopolitinių vergų masę – tam tikslui tarnauja Vakaruose vis labiau įsigalinti homoseksualizmo, „multikultūralizmo“ ir priverstinės „tolerancijos“ politika.

Šių faktų šviesoje mes, tautiniai socialistai, matydami šiuos nepaneigiamus faktus, teigiame, jog dabartinė Lietuvos valdžia vykdo nutautinimo, valstybės naikinimo ir nužmoginimo politiką.

Mūsų reikalavimai:

  1. Viso stambiojo ir užsienietiško gamybinio bei finansinio kapitalo nacionalizavimas.
  2. Litas kaip nacionalinė valiuta ir priemonė, tarnaujanti lietuvių tautos gerovei.
  3. Valiutų valdybos modelio panaikinimas, Lietuvos kaip suverenios, o ne kolonijinės valstybės atstatymas.
  4. Lietuvos centrinio banko atsikovojimas iš ES okupantų gniaužtų ir jo pajungimas tarnauti dirbančiosios lietuvių tautos interesams.
  5. Visos buržuazinės diktatūros nuvertimas, nužmoginimo, samdomosios ir palūkaninės vergijos panaikinimas.

Visus laisvę mylinčius tautiečius kviečiame jungtis į politinę kovą. Tik susibūrę, o ne po vieną, iškovosime laisvę ir socialinį teisingumą !

plakatas-euro-04.jpg


50% Плюс 50% Plus
50% Минус 50% Minus
1   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Друзья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают