Masinės imigracijos padariniai: švedė imigranto iš Somalio buvo prievartaujama net ir po mirties

ProPatria.lt
+ 11 - 0
Автор: ProPatria.lt
Источник: http://www.propatria.lt/2015/11/masines-imigracijos-padarini...
7533-11-05 (2015 г.), читали 3445
0

Švedijoje 34 metų imigrantas iš Somalio buvo suimtas po to, kai žiauriai užpuolė ir išprievartavo moterį "Sheraton" viešbučio automobilių garaže.

Prievartaujama moteris mirė. Policijos teigimu, užpuolikas net ir moteriai mirus toliau ją žagino. Imigrantas iš Somalio buvo pastebėtas policijos jau negyvos moters prievartavimo metu.

Švedija ir Norvegija pastaruoju metu išgyvena masiškai paplitusią žiaurių prievartavimų epidemiją. Nusikaltimų statistikos rodo, kad prievartavimai abiejose šalyse daugiausia atliekami musulmonų imigrantų.

Švedijos viešasis radijas neseniai pateikė 2013 metų duomenis, iš kurių matyti, kad per pirmuosius septynis 2013 metų mėnesius musulmonai imigrantai išprievartavo per 1000 Švedijos moterų.

reklama

Daugiau nei 300 iš jų buvo jaunesnės nei 15 metų amžiaus. Palyginus su praėjusiais metais, 2013 metais išprievartavimų skaičius buvo išaugęs net 16%. Akivaizdu, kad paskutinių metų statistikos geresnių skaičių nežada.

Parengta pagal Conservativepost.com informaciją

---

LDiena.lt: įdomu, kodėl žydkrikščių informavimo priemonės taip stipriai akcentuoja būtent religinę žagintojų priklausomybę, o ne pavyzdžiui, jų rasę arba tautybę?

Juk tikriausiai tas "musulmonas imigrantas" - tipiškas beraštis Somalio negras, su islamu ir tikėjimu į Vienatinį Dievą turintis tiek pat bendro, kaip kad su krikščioniškomis vertybėmis nieko bendro neturėjo ir pačių švedų protėviai - "krikščionys" vikingai, kurie plėšė, žudė ir žagino ne ką prasčiau už "musulmonus" negrus.

Kažkas man kužda, kad niekas šiaip sau ir be pėdsakų nepraeina - anksčiau ar vėliau, tautos engusios ir naikinusios kitas, susilaukia kad joms būtų atsimokėta tuo pačiu.


Švediškos pramogos - jeigu švedai didžiuojasi savo "šlovinga" praeitimi ir savo protėvių "tradicijomis", kodėl negrai turėtų save varžyti?


100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
11   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают