Vaikų žaidimo aikštelės Europoje

Versijos.lt
+ 1 - 0
Автор: Versijos.lt
Источник: http://www.versijos.com/publ/tolerastija/sodomija/vaiku_zaid...
7532-10-24 (2014 г.), читали 4608
0

Kroatijos laikraštyje paskelbtas straipsnis "Nekontroliuojama pedofilija ir vaikų seksualizacija". Su keliolika nuotraukų iš vaikų žaidimo aikštelių. Pedofilo - kaip ligoto žmogaus, marginalo, kuris slapstosi nuo visų tamsiuose užkampiuose, paveikslas jau seniai paseno. Šiuolaikiniai pedofilai prasismelkia į valdžios struktūras, eina į politiką, kuria politines partijas. Stumiami įstatymai (ypač jie mėgsta kovoti už vaikų teises) ir kuriamos seksualinio švietimo programos.

Tam, kad ne tik sukurtum tokias vaikų aikšteles, bet ir įtikintum miestų vadovus jas pastatyti, reikia turėti rimtas pozicijas valdžioje. Belieka tik vienas klausimas: kur žiūri tėvai?

LDiena.lt: o štai dėl žemiau esančios nuotraukos autorius be reikalo gąsdina vakarų pedoliberastiniais demokratizatoriais - čia plika akimi matyti šiuolaikinio rusų liaudies medžio meistro meilė šiuolaikiniam rusų liaudies multikui "Maša ir lokys". Ką galiu pasakyti - gavosi kiek drąstiškai, bet žinant apie ką kalbą - nelabai tos Mašenkos ir gaila...

Palyginimui - medžio meistro įkvėpimo šaltinis:100% Плюс 100% Plus
0% Минус 0% Minus
1   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Друзья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают