Anglai uždraudė kūrenti žmonėmis

Versijos.lt
+ 0 - 0
Автор: Versijos.lt
Источник: Anglai uždraudė kūrenti žmonėmis...
7532-08-21 (2014 г.), читали 6398
0

Britų vyriausybės sveikatos apsaugos departamentas nurodė tučtuojau nutraukti kai kuriose šalies ligoninėse taikomą ir žurnalistinio tyrimo metu atskleistą praktiką deginti abortuotus žmogaus vaisius drauge su kitomis šiukšlėmis, kad būtų apšildomi ligoninių pastatai. Tokia praktika buvo pavadinta nepriimtina, praneša The Daily Telegraph.

Tyrimas, kurį atliko TV kanalo Channel 4 laidos Dispatches darbuotojai, parodė, kad Nacionalinės sveikatos apsaugos sistemos (NHS) medicinos centrai utilizuoja žmogaus vaisius, likusius po abortų, paprasčiausiai juos sudegindami su kitomis ligoninių atliekomis. Dėl tokios praktikos prisipažino 10 klinikų.

reklama

Dar dviejose ligoninėse, kaip išsiaiškino žurnalistai, žmogaus vaisiai naudojami sistemose, kurios atliekas perdirba į elektros energiją, skirtą apšildyti pastatams. Viename iš didžiausių NHS medicinos centrų, Addenbrooke ligoninėje Kembridže, apšildymui per metus buvo sudeginti 797 vaisiai iki 13 savaičių amžiaus, o tuo tarpu motinoms administracija pranešė, kad palaikai kremuoti. Šildymo sistemai dar vienoje - Ipswich ligoninėje, kaip paaiškėjo, vaisiai buvo specialiai tiekiami iš kitų NHS medicinos įstaigų. 2011-2013 metais ten buvo utilizuota daugiau kaip 1000 vaisių.

Iš viso, programos autorių vertinimais, per pastaruosius du metus 27-iose ligoninėse buvo sudeginta apie 15 500 vaisių. Įstaigų administracijos, priešingai nei reikalauja NHS, nesuteikė tėvams galimybės patiems pasirūpinti vaisių likimu, o paprasčiausiai pranešdavo apie kremaciją, kaip jau apie įvykusį faktą, neinformuodamos apie realią situaciją.

Tyrimų rezultatai jau sukėlė skandalą. Departamentas davė nurodymą visiškai uždrausti deginti vaisius drauge su ligoninių atliekomis, o sveikatos apsaugos ministras Denas Poulteris (Dan Poulter) pavadino tokią praktiką "absoliučiai nepriimtina". Medicinos pagalbos kokybės komisija (Care Quality Commission) atliko nuosavą šios situacijos tyrimą.


50% Плюс 50% Plus
50% Минус 50% Minus
0   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

Отправить!

ВСЕ СТАТЬИВ ЛИТВЕВ МИРЕУ СОСЕДЕЙРАЗНОЕ


Sputnik.lt группа в Фейсбуке
Laisva informacija - laisvas žmogus!

ТОП статей

Reklama

Paveiksliukai


VideoДрузья'

Концепция Общественной Безопасности

Švieskis


Нас читают